656279-2026 - Competition
Poland – Web page editing software development services – Uruchomienie i wdrożenie w infrastrukturze Zamawiającego Platformy umożliwiającej tworzenie Stron Internetowych w Gminie Lublin wraz z migracją danych oraz usługą asysty technicznej.
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Uruchomienie i wdrożenie w infrastrukturze Zamawiającego Platformy umożliwiającej tworzenie Stron Internetowych w Gminie Lublin wraz z migracją danych oraz usługą asysty technicznej.
Description: 1. Zakres zamówienia obejmuje uruchomienie i wdrożenie w infrastrukturze Zamawiającego Platformy umożliwiającej tworzenie Stron Internetowych w Gminie Lublin wraz z migracją danych oraz usługą asysty technicznej. 1.1. Platforma składa się z 7 Instancji: 1.1.1. Urzędu Miasta Lublin; 1.1.2. Jednostek Pomocniczych Gminy Lublin; 1.1.3. Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Lublin z Elektroniczną Tablicą Ogłoszeń Urzędu Miasta Lublin; 1.1.4. Intranetu; 1.1.5. Biuletynu Informacji Publicznej Jednostek Gminy Lublin; 1.1.6. Pozostałych Jednostek Gminy Lublin; 1.1.7. Jednostek Oświatowych Gminy Lublin. 1.2. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1.2.1. analizę przedwdrożeniową; 1.2.2. dostawę Systemu i wdrożenie pierwszej Instancji Urzędu Miasta Lublin 1.2.3. wdrożenie 6 pozostałych Instancji Systemu 1.2.4. szkolenia dla użytkowników (administratorzy i redaktorzy); 1.2.5. świadczenie usługi asysty technicznej Platformy.
Internal identifier: ZP-P-I.271.46.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72212224 Web page editing software development services
Additional classification (cpv): 72413000 World wide web (www) site design services, 72260000 Software-related services, 72250000 System and support services, 72611000 Technical computer support services, 72220000 Systems and technical consultancy services, 80500000 Training services, 72210000 Programming services of packaged software products, 72263000 Software implementation services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Tak jak w pkt 2.1
Options:
Description of the options: 1. Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. 1.1. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku potrzeby: 1) zmiany/modyfikacji/dostosowania istniejących lub dodania nowych funkcjonalności Systemu w celu jego efektywniejszego wykorzystania; 2) usprawnienia lub optymalizacji Systemu; 3) integracji z innymi systemami; 4) wdrożenie nowej Instancji Systemu 5) zaprojektowania i wdrożenia nowego szablonu graficznego; 6) migracji danych do Systemu. 1.2. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w całym okresie trwania Umowy w wymiarze nie przekraczającym łącznie 3 500 roboczogodzin.