2. Procedure
Procedure
Title: Furnizare lactate , carne pasare si preparate din carne de pasare
Description: Obiectivul general al acordului cadru îl constituie furnizarea de produse alimentare pentru beneficiarii Centrelor din subordinea Direcției Generale de Asistență Socială și Protecția Copilului Brașov. Operatorii economici interesati pot solicita clarificări privind documentatia de atribuire cu cel tarziu 5 zile inainte de data limită de depunere a ofertelor. Orice solicitare de clarificări trebuie transmisă in SEAP. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare cel tarziu in a 3-a zi inainte de termenul limită de depunere a ofertelor.
Internal identifier: 125721
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15112130 Chickens
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Lot 1 Carne de pasare congelata și preparate din carne de pasăre
Description: Cantitătile minime si maxime ale acordului cadru, pentru fiecare lot în parte, respectiv pentru contractele subsecvente, sunt prezentate in Caietul de sarcini. Valoarea de 38.029,45 lei reprezintă valoarea minimă estimată pentru acordul cadru, iar valoarea de 912.706.80 lei reprezintă valoarea maximă estimată pentru acordul cadru. Valoarea celui mai mare contract subsecvent este 304.235, 60 lei
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Lot 2 Lactate
Description: Cantitătile minime si maxime ale acordului cadru, pentru fiecare lot în parte, respectiv pentru contractele subsecvente, sunt prezentate in Caietul de sarcini. Valoarea de 112.397,72 lei reprezintă valoarea minimă estimată pentru acordul cadru, iar valoarea de 2.697.545 lei reprezintă valoarea maximă estimată pentru acordul cadru. Valoarea celui mai mare contract subsecvent este 899.181,80
Internal identifier: 2
Main classification (cpv): 15500000 Dairy products