656351-2026 - Competition
Netherlands – Fire insurance services – Brandverzekering gemeente Dantumadiel
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Brandverzekering gemeente Dantumadiel
Description: Het doel van de Aanbestedingsprocedure is het sluiten van de Overeenkomst met één of meerdere Opdrachtnemer(s) voor een uitgebreide gevarenverzekering ten behoeve van de eigendommen van gemeente dantumadiel. De Overeenkomst heeft een looptijd van 3 jaar met een optionele verlenging van 3 maal twaalf maanden en gaat in per 1 januari 2027. -
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66515100 Fire insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Het doel van de Aanbestedingsprocedure is het sluiten van de Overeenkomst met één of meerdere Opdrachtnemer(s) voor een uitgebreide gevarenverzekering ten behoeve van de eigendommen van gemeente dantumadiel. De Overeenkomst heeft een looptijd van 3 jaar met een optionele verlenging van 3 maal twaalf maanden en gaat in per 1 januari 2027. Zie beschrijvende documenten
Internal identifier: 1