2. Procedure
Procedure
Title: Nabíjecí infrastruktura autobusové vozovny Novohradská
Description: Předmětem plnění veřejné zakázky je zejména projektování, zajištění povolení, realizace, uvedení do provozu a předání nabíjecí infrastruktury pro elektrobusy ve vozovně zadavatele. Součástí plnění je rovněž pětiletá servisní podpora. Předmět veřejné zakázky bude realizován metodou Design & Build, kdy dodavatel navrhne kompletní řešení předmětu veřejné zakázky (specifikovaného zadavatelovými požadavky) – tedy část „design“, a toto své navržené řešení pak sám realizuje – část „build“. Podrobný popis předmětu plnění veřejné zakázky a požadavků zadavatele na jeho provedení je uveden v zadávací dokumentaci a jejích přílohách.
Internal identifier: Nabíjecí infrastruktura autobusové vozovny Novohradská
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
Additional classification (cpv): 45232221 Transformer substation, 31158100 Battery chargers, 45231400 Construction work for electricity power lines, 45310000 Electrical installation work, 45311000 Electrical wiring and fitting work, 71320000 Engineering design services, 71322000 Engineering design services for the construction of civil engineering works
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional classification (cpv): 45231400 Construction work for electricity power lines, 31158100 Battery chargers, 45232221 Transformer substation, 45310000 Electrical installation work, 45311000 Electrical wiring and fitting work, 71320000 Engineering design services, 71322000 Engineering design services for the construction of civil engineering works