656444-2026 - Competition
Czechia – Catering services – Stravování v AČR VÚ 1825 Tábor v letech 2027-2030
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Stravování v AČR VÚ 1825 Tábor v letech 2027-2030
Description: Předmětem VZ je zabezpečení závodního a bezplatného stravování u VÚ 1825 Tábor a ostatních logisticky nesamostatných vojenských útvarů a zařízení přidělených do jeho stravovací péče, a to v souladu s vyhláškou č.296/2022 Sb. o nákladech na stravování a jejich úhradě v organizačních složkách státu a příspěvkových organizacích, ve znění pozdějších předpisů, a s vyhláškou č. 209/2025 Sb., o způsobu zabezpečování bezplatného stravování, výstrojních a přepravních náležitostí a o zabezpečování ubytování vojáků z povolání, ve znění pozdějších předpisů.
Internal identifier: N006/26/V00028226
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Předmětem VZ je zabezpečení závodního a bezplatného stravování u VÚ 1825 Tábor a ostatních logisticky nesamostatných vojenských útvarů a zařízení přidělených do jeho stravovací péče, a to v souladu s vyhláškou č.296/2022 Sb. o nákladech na stravování a jejich úhradě v organizačních složkách státu a příspěvkových organizacích, ve znění pozdějších předpisů, a s vyhláškou č. 209/2025 Sb., o způsobu zabezpečování bezplatného stravování, výstrojních a přepravních náležitostí a o zabezpečování ubytování vojáků z povolání, ve znění pozdějších předpisů.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 55520000 Catering services
5. Lot
Lot: LOT-0001