2. Procedure
Procedure
Title: Lõuna-Eesti aiasaaduste väärindamiskeskusele presside ja akutõstuki ostmine
Description: Tellija eesmärk on Lõuna-Eesti väärindamisekeskuse (Kesktänav 29, Obinitsa küla, Setomaa vald, Võru maakond) sisustamine tehnoloogiliste seadmete ja püsiinventariga. Pakutavate asjade kvaliteet ja ratsionaalsus kasutuskuludes peavad olema tagatud parimal moel. Hange on jagatud osadeks. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 315475-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 42210000 Food, beverage and tobacco-processing machinery
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pressid
Description: Tellija eesmärk on Lõuna-Eesti väärindamisekeskuse (Kesktänav 29, Obinitsa küla, Setomaa vald, Võru maakond) sisustamine tehnoloogiliste seadmete ja masinatega. Pakutavate seadmete/masinate kvaliteet ja ratsionaalsus kasutuskuludes peavad olema tagatud parimal moel. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 315475-0001
Lot: LOT-0002
Title: Akutõstuk
Internal identifier: 315475-0002