656449-2026 - Competition
Czechia – Custom software development services – Vytvoření platformy pro správu účetních dokladů pro společnost TECHNOLOGY INNOVATION s.r.o.
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
TitleVytvoření platformy pro správu účetních dokladů pro společnost TECHNOLOGY INNOVATION s.r.o.
DescriptionPředmětem zadávacího řízení je vytvoření účetní platformy pro společnost TECHNOLOGY INNOVATION s.r.o.
Internal identifier01 - Vytvoření platformy pro správu účetních dokladů pro společnost TECHNOLOGY INNOVATION s.r.o.
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Main features of the procedureOtevřené řízení podle § 56 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, v platném znění
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 72230000 Custom software development services
5. Lot
LotLOT-0001