2. Procedure
Procedure
Title: 2026-54 Subministrament d’implants d’osteosíntesi, ciments i substituts ossis sintètics, amb destí a l’Institut Clínic d’Especialitats Mèdiques i Quirúrgiques de l’Hospital Clínic de Barcelona.
Description: Subministrament d’implants d’osteosíntesi, ciments i substituts ossis sintètics, amb destí a l’Institut Clínic d’Especialitats Mèdiques i Quirúrgiques de l’Hospital Clínic de Barcelona.
Previous notice: 536481-2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33184100 Surgical implants
5. Lot
Lot: LOT-0000