2. Procedure
Procedure
Title: Aansprakelijkheidsverzekering Provincie Gelderland
Description: De provincie Gelderland wenst een aansprakelijkheidsverzekering af te sluiten. .
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66516000 Liability insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: De Overeenkomst heeft een looptijd van 3 jaar met een optie tot (stilzwijgende) verlenging van elke keer 12 maanden met een maximale looptijd van 10 jaar en zal naar verwachting ingaan per 1 januari 2027