2. Procedure
Procedure
Title: Digitální Přístavní karta s rozšířením funkcionalit systému a integrací na EuRIS
Description: Předmětem veřejné zakázky je upgrade komplexního stávajícího systému Přístavní karty, který ovládá odběry energií a médií pro plavidla prostřednictvím odběrných sloupků na přístavní infrastruktuře provozované Ředitelstvím vodních cest ČR. Předmět plnění zahrnuje zejména: - implementaci nástroje pro plnění funkcí Přístavní karty prostřednictvím mobilního zařízení (digitální Přístavní karta), - modernizaci dílčích funkcionalit pro zlepšení uživatelské přívětivosti, - upgrade technologií ovládání odběrných sloupků na soudobý standard (včetně úprav softwaru, výměny desek elektroniky a nasazení firmware), - zajištění dodávek kompatibilních prvků i pro instalace v dalších lokalitách, - integraci na portál EuRIS pro zlepšení přístupnosti služeb ovládání sloupků z jednotného prostředí propojených a harmonizovaných Říčních informačních služeb, - zpracování designu systému a realizační dokumentace, - poskytování podpory implementovaného systému a souvisejících softwarových nástrojů, - provedení školení a zpracování dokumentace skutečného provedení. Kompletní rozsah předmětu plnění veřejné zakázky je podrobně specifikován v návrhu Smlouvy o dílo (příloha č. 3a zadávací dokumentace) a v návrhu Smlouvy o poskytování servisní a uživatelské podpory (příloha č. 3b zadávací dokumentace) a dalších dokumentech tvořících Smlouvy.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72230000 Custom software development services
Additional classification (cpv): 31710000 Electronic equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: N006/26/V00021203