656494-2026 - Competition
Poland – Forklift trucks – Dostawa 3 szt. wózków widłowych do Zakładu Termicznego Przekształcania Odpadów w Krakowie
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa 3 szt. wózków widłowych do Zakładu Termicznego Przekształcania Odpadów w Krakowie
Description: 3.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 3 sztuk fabrycznie nowych wózków widłowych spalinowych z napędem wysokoprężnym (diesel) spełniających wymagania techniczne Zamawiającego: 3.1.1. Część 1: Dostawa 2 szt. wózków widłowych o udźwigu znamionowym min. 2500 kg. 3.1.2. Część 2: Dostawa 1 szt. wózka widłowego o udźwigu znamionowym min. 5000 kg. Wszystkie dostarczone wózki muszą być wyprodukowane w 2026 roku, posiadać deklarację zgodności CE oraz kompletną dokumentację niezbędną do rejestracji i przeprowadzenia badania technicznego przed inspektorem Urzędu Dozoru Technicznego (UDT). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia odpowiednio dla danej części stanowi załącznik 1. do SWZ.
Internal identifier: OZP-271-PN-26/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 42415110 Forklift trucks
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 3.1.1. Część 1: Dostawa 2 szt. wózków widłowych o udźwigu znamionowym min. 2500 kg.
Description: Wszystkie dostarczone wózki muszą być wyprodukowane w 2026 roku, posiadać deklarację zgodności CE oraz kompletną dokumentację niezbędną do rejestracji i przeprowadzenia badania technicznego przed inspektorem Urzędu Dozoru Technicznego (UDT). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia odpowiednio dla danej części stanowi załącznik 1. do SWZ.
Lot: LOT-0002
Title: 3.1.2. Część 2: Dostawa 1 szt. wózka widłowego o udźwigu znamionowym min. 5000 kg
Description: Wszystkie dostarczone wózki muszą być wyprodukowane w 2026 roku, posiadać deklarację zgodności CE oraz kompletną dokumentację niezbędną do rejestracji i przeprowadzenia badania technicznego przed inspektorem Urzędu Dozoru Technicznego (UDT). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia odpowiednio dla danej części stanowi załącznik 1. do SWZ. 3.2. Maszyny mają być kompletne, w pełni sprawne technicznie, gotowe do pracy, wyposażone we wszystkie elementy i podzespoły niezbędne do prawidłowego funkcjonowania zgodnie z przeznaczeniem.