656502-2026 - Competition
Poland – Software package and information systems – Dostawa oprogramowania do budowy chmury prywatnej - postępowanie w celu zawarcia umowy ramowej
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa oprogramowania do budowy chmury prywatnej - postępowanie w celu zawarcia umowy ramowej
Description: 1. Przedmiotem postępowania jest określenie ramowych warunków udzielenia i realizacji zamówień wykonawczych, w okresie obowiązywania Umów Ramowych. 2. Zamawiający w ramach Umów Wykonawczych będzie dokonywał zakupów oprogramowania, zgodnie ze Szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia (dalej SOPZ), zawartym w Załączniku nr 1 do SWZ.
Internal identifier: ZWiDIT.2611.28.2026.410.ŁKA[SKR-2025]
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48000000 Software package and information systems
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: 1. Przedmiotem postępowania jest określenie ramowych warunków udzielenia i realizacji zamówień wykonawczych, w okresie obowiązywania Umów Ramowych. 2. Zamawiający w ramach Umów Wykonawczych będzie dokonywał zakupów oprogramowania, zgodnie ze Szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia (dalej SOPZ), zawartym w Załączniku nr 1 do SWZ. Zakres oprogramowania zgodnie z poniższym wykazem: