656525-2023 - ResultRomania-Cluj-Napoca: Pharmaceutical products
Contract award notice
Supplies
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
Medicamente 115
Reference number: 4288080/2022/91
II.1.2.
Main CPV code
33600000 Pharmaceutical products
II.1.4.
Short description
Medicamente 115 Autoritatea contractanta va raspunde solicitarilor de clarificari in a 11a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor Termenul limită până la care se pot solicitat clarificări de către operatorii economici interesați de accesul la procedura de atribuire: pana in a 18-a zi inainte de termenul limita pentru primirea ofertelor.Conform art.160 alin.2 si art.161 din Legea 98/2016). Valoarea maxima estimata pe contract subsecvent se regaseste in sectiunea II.2 Lista de loturi. Orice solicitare de clarificări trebuie transmisă în SICAP (http://sicap-prod.e-licitatie.ro/pub).
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: yes
II.2.
Description
II.2.1.
Protaminii sulfas sol. inj.10mg/ml - 5ml
Lot No: 111
II.2.2.
Additional CPV code(s)
II.2.4.
Description of the procurement
Conform cu cantitatile minime si maxime din caietul de sarcini, pentru fiecare lot in parte.
Combinatii concentrat pt.soluție perf.10 ml
Lot No: 201
Bromazepamum compr.1.50mg
Lot No: 108
Quetiapinum compr. elib. prel. 50mg
Lot No: 113
Combinatii volulyte sol.perf.6%-500ml
Lot No: 277
Hexoprenalinum sol.inj10mcg/2ml
Lot No: 446
Combinatii (paracetamolum + codeinum) comprimate paracetamol 500 mg și codeina 30 mg
Lot No: 246
Combinatii piafen compr.metamizol 0.5 g, pitofenona 5 mg,fenpipramida 0.1 mg
Lot No: 266
Bromhexinum compr.8mg
Lot No: 109
Glucosum sol. perf.fl5%-250ml
Lot No: 432
Cefuroximum pulb pt susp (im)/pulb pt sol inj (im/iv) 750mg
Lot No: 154
Alimentație parenterală tricamerală fără electroliți. en
Lot No: 47
Ibuprofenum soluție perfuzabilă/inj. 400 mg/100 ml
Lot No: 613
Conform cu cantitatile minime si maxime din caietul de sarcini,pentru fiecare lot in parte.
Nifedipinum compr.20mg
Lot No: 628
Combinații AMINOACIZI 5 %
Lot No: 696
Natrii chloridum sol. perf.0.9% - 100ml
Lot No: 618
Insulinum humanum insulina rapidă umană 100 ui-fl.10 ml
Lot No: 638
Netilmicinum pic. oft., sol.5 ml
Lot No: 626
Mycophenolatum mofetilum compr. 500mg
Lot No: 605
Noradrenalinum concentrat pt.sol.perf.0,2%- 8ml
Lot No: 639
Omeprazolum sol. perf.40mg
Lot No: 655
Ondansetronum f4 mg
Lot No: 658
Olanzapinum compr.10 mg
Lot No: 649
Aripiprazolum compr15mg
Lot No: 80
Cloramfenicol comprimate 250 mg
Lot No: 180
Clotrimazolum crema0.01
Lot No: 183
Famotidina 20 mgpulbere pentru sol inj cu solvent
Lot No: 385
Bisoprololum comprimate filmate 5 mg
Lot No: 103
Combinații beclometazona 100 mcg/doza,formoterol 6 mcg/doza
Lot No: 228
Rivaroxabanum compr.film.20mg
Lot No: 209
Eptacog alfa activatum pulb. 50 kiu (1mg)
Lot No: 366
Iomeprolum sol inj 714.4 mg/ml
Lot No: 496
Colecalciferol 2000 ui
Lot No: 490
Combinatii gel/unguent tub 40 g.
Lot No: 210
Combinatii liofilizat pt.sol.perf.10 ml
Lot No: 211
Produs lichid pe baza de fier flacon 30 ml
Lot No: 672
Iohexolum sol. inj.350mg iod /ml - 100ml
Lot No: 640
Iomeprolum sol inj 400/200 ml
Lot No: 641
Natrii chloridum conc. pt. sol. perf.5.85%-20ml
Lot No: 615
Nitroglycerinum compr.subling.0.5mg
Lot No: 633
Paroxetinum compr.film20 mg
Lot No: 692
Soluție oftalmică polisalină echilibrată 500 ml
Lot No: 673
Ibuprofenum soluție perfuzabilă/inj. 200 mg/50 ml
Lot No: 610
Oxybuprocaini hydrochloridum sol.oftalmică0,4%-10 ml
Lot No: 669
Midazolamum 1 mg/ml-5 ml
Lot No: 588
Morphynum compr.film.elib.mod.60mg
Lot No: 597
Apixabanum comprimate filmate 2,5 mg
Lot No: 77
Ampicillinum pulb. pt. sol. inj.1g
Lot No: 70
Ampicillinum pulb. pt. sol. inj.250mg
Lot No: 71
Clotrimazol tub 50 g
Lot No: 182
Glucosum sol.inj.3300 mg-fiole 10 ml
Lot No: 433
Combinatii conc. pt. sol. perf.10 ml
Lot No: 200
Acidum tiocticum sol.perfuzabila600mg/50ml
Lot No: 27
Phenytoinum sol. inj.250mg/5ml
Lot No: 26
Complex de fer (iii) izomaltozat sol. inj. / perf.100mg/ml 1 ml
Lot No: 279
Risperidonum compr.filmat4 mg
Lot No: 167
Imunoglobulina normala flacon50mg/ml-100ml
Lot No: 470
Glycerolum sup 2100 mg
Lot No: 436
Vancomycinum pulb pt sol perf saupulb pt conc pt sol perf 500mg
Lot No: 438
Omeprazolum caps. enter.20mg
Lot No: 653
Nadroparinum sol. inj.3800 uiaxa - 0.4ml
Lot No: 606
Natrii chloridum sol. perf.- flacon 1000 ml .
Lot No: 617
Imunoglobulina normala sol.perf.imunoglobulina umană normală 100 mg/ml-fl.50 ml
Lot No: 637
Neostigmini metylsulfas sol. inj.0.5mg/ml - 1ml
Lot No: 624
Netilmicina +dexametazona sol.oftalmică netilmicina 3 mg+ dexametazona 1 mg/ml-fl.5 ml
Lot No: 666
Etoricoxibum comprimate filmate 60 mg
Lot No: 379
Tropicamidum sol.oftalmică 1%-fl.10 ml.
Lot No: 416
Colistinum pulb pt sol inj /perf 1000000ui
Lot No: 187
Acid fusidic+ hydrocortizon crema15g
Lot No: 9
Albumina umana fl200g/litru-50 ml
Lot No: 44
Amisulpridum compr. film.400 mg
Lot No: 61
Doxazosinum compr. 2mg
Lot No: 335
Cyancobalaminum sol.inj. 1000mcg/ml
Lot No: 282
Solutie pt dializa peritomeala ( 4.25% glucoza) punga 2000 ml
Lot No: 296
Dexamethasonum sol. inj.4mg/ml - 2ml
Lot No: 300
Dexpantenol gel oftalmic 5%
Lot No: 303
Solutii pentru alimentatie parenterala punga 1518 ml
Lot No: 306
Suxamethonii chloridum sol.inj.100 m g/ 5 ml
Lot No: 342
Sevofluranum 99.98%-100% ,flacon 250 ml
Lot No: 287
Hidrolizat de proteina din creier de porcina sol. inj. /conc. pt. sol. perf.215.2 mg, fiole de 5 ml
Lot No: 449
Solutie pt dializa peritoneala( 2.3% glucoza) punga 2000 ml
Lot No: 304
Combinatii compr.mast.400mg/400mg
Lot No: 199
Voriconazol pulbere pt.sol.perf.200 mg
Lot No: 466
Combinaţii tip aspatofort sol.inj.10 ml
Lot No: 237
Combinatii dermobacter sol. cut.5mg/2mg/ml-300ml
Lot No: 260
Glucagonum pulbere +solvent 1 mg/ml
Lot No: 428
Enalaprilum compr. 20 mg
Lot No: 352
Atropinum sol. inj. 1 mg/ml
Lot No: 91
Baclofenum comprimate 10 mg
Lot No: 94
Benzathini benzylpenicillinum pulb. pt. susp. inj.1200000ui
Lot No: 95
Pancreatina capsule gastrorezistente 150 mg
Lot No: 680
METHOTREXATUM SOL. INJ. IN SERINGA PREUMPLUTA 17.5 mg
Lot No: 693
METHOTREXATUM SOL. INJ. IN SERINGA PREUMPLUTA 20 mg
Lot No: 694
Ivabradinum compr.5mg
Lot No: 517
Metoprololum sol. inj.1mg/ml - 5ml
Lot No: 581
Metronidazolum compr.250mg
Lot No: 582
Midazolamum sol. inj.5mg/ml -10 ml
Lot No: 589
Ketoprofenum sol. inj.50mg/ml - 2ml
Lot No: 523
Levomepromazinum compr.25mg
Lot No: 536
Ibuprofenum susp.orala 40 mg/ ml-100 ml
Lot No: 465
Combinatii alverina/simeticona capsule moi 60 mg/300 mg
Lot No: 250
Combinatii sol. perf.10% - 500ml
Lot No: 214
Cărbune activat granule
Lot No: 136
Ciprofloxacinum conc pt sol perf 100mg/10ml
Lot No: 164
Acid fusidic+betametazona crema20 mg+1 mg/1g
Lot No: 10
Acidum acetylsalicylicum comprimate gastrorezistente
Lot No: 15
Acidum gadobenicum sol. inj.0.5m
Lot No: 20
Bevacizumabum concentrat pt.sol.perf.25 mg/ml-16 ml
Lot No: 100
Micafunginum pulb. pt. sol. perf. 100mg
Lot No: 586
Misoprostolum sistem cu cedare vaginala 200 mg
Lot No: 595
Mivacurium sol.inj.2mg/ml - 10ml
Lot No: 596
Hidroxycloroquinum comprimate filmate 200 mg
Lot No: 598
Amoxicillinum caps.500mg
Lot No: 66
Alteplasum pulb. pt. sol. inj.50mg
Lot No: 54
Remifentanilum pulbere pt.sol.inj.1 mg
Lot No: 138
Combinatii compr. film.10mg/2,5mg
Lot No: 190
Amoxicilina flacon250mg/ 5ml
Lot No: 64
Amlodipinum compr 5 mg
Lot No: 63
Sertralina compr.filmat50mg
Lot No: 281
Carvedilolum compr.12.5 mg
Lot No: 139
Carvedilolum comprimate25 mg
Lot No: 140
Carvedilolum comprimate6,25 mg
Lot No: 141
Combinatii dermobacter sol. cut.5mg/2mg/ml-125 ml
Lot No: 259
Ibuprofenum caps. elib. prel.300 mg
Lot No: 460
Diclofenacum sol. inj.25mg/ml - 3ml
Lot No: 312
Digoxinum compr.0.25mg
Lot No: 317
Diverse sampon antiparaz. flacon 100 ml
Lot No: 325
Dopaminum clorhidrat f 50 mg
Lot No: 333
Acidum acetylsalicylicum compr.100mg
Lot No: 13
Imunoglobulina normala pt. adm. intravasculara fl 100mg/ml- 100 ml (10g/100ml)
Lot No: 471
Perindoprilum compr.filmate 5mg
Lot No: 11
Phenylephrinum sol.inj. 10mg/ml - 1 ml
Lot No: 25
Cyclophosphamidum pulb.pt.sol.perf/ inj.i.v.200mg
Lot No: 284
Dexmedetomidina conc.pt.sol.perf.100mcg/ml
Lot No: 302
Risperidonum fl 25 mg25 mg
Lot No: 168
Acidum ascorbicum comprimate 180 mg
Lot No: 481
Combinatii sol.enterale oligopeptidica 500 ml
Lot No: 222
Combinatii spray-flacon 125 ml
Lot No: 224
Combinaţii suspensie oftalmicătobramicina 0,3%+dexametazona 0,1%
Lot No: 235
Combinatii (budesonidum + formoterolum) pulbere inhalatorie budesonid 320 mcg și formoterol 9 mcg-fl 60 doze
Lot No: 240
Salbutamolum sol pt. nebulizare5mg/ml - 10ml
Lot No: 264
Urapidilum sol inj25 mg/5ml
Lot No: 420
Dihydrocodeinum comprimate cu eliberare prelungită 60 mg
Lot No: 320
Furosemidum sol. inj.10mg/ml - 2ml
Lot No: 410
Hydrocortisonum pulb. pt. sol. inj.100mg
Lot No: 457
Fosfomycinum gran. pt. sol. orala3g/plic
Lot No: 406
Urapidilum sol. inject.100mg/20ml
Lot No: 421
Hydrocortisonum sol.inj.19.6 mg - 5ml
Lot No: 458
Doxazosinum compr. 4mg
Lot No: 336
Dexamethasonum compr. 4mg
Lot No: 299
Combinatii supozitoare
Lot No: 225
Combinaţii cremanistatina 10 mil.ui,neomicina sulfat 0,382 g,triamcinolon acetonid 0,1 g/100 g
Lot No: 227
Combinatii (ipratropii bromidum + s albutamolu m) 0,5 mg/2,5 mg-2.5 ml
Lot No: 244
Combinatii (naproxenum + esomeprazolum) compr. elib. modif. 500mg/20 mg
Lot No: 245
Fluconazolum caps.100mg
Lot No: 397
Hydrocortisonum crema0. 1%- tub 30g.
Lot No: 456
Imunoglobulina anti d spr 300 mcg/2 ml
Lot No: 469
Sugammadexum sol.inj.2ml
Lot No: 330
Valganciclovirum comprimate filmate 450 mg
Lot No: 426
Fondaparinum sodium sol. inj.7,5mg/0.6ml
Lot No: 405
Acetazolamidum compr. 250 mg
Lot No: 2
Aciclovirum unguent oftalmic 3 mg/g-tub 4,5 g.
Lot No: 6
Buspironum compr.5mg
Lot No: 117
Buspironum cpr10mg
Lot No: 118
Thiaminum clorhydrum sol.inj. 50mg/ml - 2ml
Lot No: 362
Diazepamum sol. inj.5mg/ml - 2ml
Lot No: 308
Diazepamum sol. rectala5mg/2.5ml
Lot No: 309
Difenhidraminum draj.50 mg
Lot No: 316
Lisinoprilum compr.10 mg
Lot No: 547
Propafenonum comprimate filmate150 mg
Lot No: 81
Pethidinum sol.inj.50mg/ml
Lot No: 12
Betamethasonum susp. inj. i.m.7mg/ml-1 ml
Lot No: 99
Benzylum benzoicum crema25%-tub 50 g
Lot No: 98
Acidum valproicum + saruri compr. elib. prel.500mg
Lot No: 32
Acidum zoledronicum fl4mg/5 ml
Lot No: 34
Combinații concentrat pentru soluţie perfuzabilă -fiole 10 ml
Lot No: 503
Metoprololum compr.25mg
Lot No: 578
Metronidazolum b sol. perf.0.005
Lot No: 585
Metamizolum natricum compr.500mg
Lot No: 563
Metamizolum natricum sol. inj:1g/2ml
Lot No: 564
Dopaminum clorhidrat concentrat pt.sol.perf.0,5%
Lot No: 565
Vasopresinum (argipresinum) conc. pt. sol. perf. 40u.i./2 ml
Lot No: 439
Vancomycinum pulb pt sol perf saupulb pt conc pt sol perf 1000mg (1g)
Lot No: 427
Sufentanilum citratum sol.inj./perf.
Lot No: 329
Hialuronat de sodiu+colagenază cremă hialuronat de sodiu 0,2% și colagenază de origine vibrio alginolyticus -tub 30 g
Lot No: 447
Azathioprinum compr.filmate50 mg
Lot No: 92
Azithromycinum compr. film.500mg
Lot No: 93
Clarithromycinum pulbere pt solutie perfuzabila 500mg
Lot No: 170
Propranololum compr. 40mg
Lot No: 106
Brinzolamidum sol.oftalmică 10 mg/ml-fl.5 ml
Lot No: 107
Clobetasolum unguent 0.5 mg/g
Lot No: 176
Clonazepamum compr0.5mg
Lot No: 177
Acidum acetylsalicylicum compr.500mg
Lot No: 14
Acid fusidic crema crema 2% tub 15g
Lot No: 8
Dantrolen pulbere pt.concentrat pt.sol.perfuzabilă 20 mg
Lot No: 290
Combinatii emulsie perfuzabilă 1950 ml.
Lot No: 508
Kalii chloridum conc. pt. sol. perf.74.56 mg/ml fiole 20 ml
Lot No: 519
METHOTREXATUM SOL. INJ. IN SERINGA PREUMPLUTA 15 mg
Lot No: 691
Combinatii sol.orală200 ml
Lot No: 514
Levofloxacinum compr. film.500mg
Lot No: 533
Lidocainum sol. inj.2% - 2ml
Lot No: 542
Pentaerithrityli tetranitras compr.20 mg
Lot No: 697
Moxifloxacinum sol perf 400mg/250 ml
Lot No: 603
Pentoxifyllinum sol. inj.20mg/ml - 5ml
Lot No: 463
Imunoglobulina normala sol.perf.imunoglobulina umană normală 100 mg/ml-fl.25 ml
Lot No: 625
Natrii chloridum sol. perf.0.9% - 250ml
Lot No: 619
Pantoprazolum compr. film. gastrorez.40 mg
Lot No: 684
Naloxonum sol. inj.0,4mg/ml
Lot No: 612
Natrii chloridum conc. pt. sol. perf.5,85%-100 ml
Lot No: 614
Moxifloxacinum compr. film.400mg
Lot No: 601
Moxonidinum comprimate film.0,4 mg
Lot No: 604
Oxytocinum sol. inj.5 ui/ml-1 ml
Lot No: 670
Paracetamolum susp.orala 120 mg/5 ml- 100 ml
Lot No: 690
Esomeprazolum pulbere pt.soluție injectabilă-perf. 40 mg
Lot No: 566
Factori de coagulare flacon1000 ui
Lot No: 568
Methylprednisolonum pulb+solv. pt. sol. inj./perf.125mg
Lot No: 575
Misoprostolum compr. 400 mcg
Lot No: 594
Kanamicinum unguent oftalmic 1%. tub 6g
Lot No: 520
Fluocinoloni acetonidum unguent 0.25 mg/tub 20 g
Lot No: 590
Combinații sacubitril+valsartan comprimate filmate sacubitril 24 mg+valsartan 26 mg
Lot No: 511
Duloxetinum cps30mg
Lot No: 349
Enalaprilum compr.10mg
Lot No: 353
Silibinum compr. 150 mg
Lot No: 288
Deferoxamina liofilizat pt.sol.inj./perf. 500 mg
Lot No: 297
Digoxinum sol. inj.0.25mg/ml - 2ml
Lot No: 318
Eritromicina compr200 mg
Lot No: 370
Glucosum sol. perf.10% , punga 500ml.
Lot No: 431
Didrogesteron comprimate10 mg.
Lot No: 314
Difenhidrami num 30 mg/2 ml
Lot No: 315
Valoarea estimate a celui mai mare contract subsecvent este de 10397.20 Ron
Enoxaparinum sol. inj.6000uianti-xa/0,6ml
Lot No: 357
Albumina umana fl200g/litru-100 ml
Lot No: 43
Amlodipinum compr.filmat10 mg
Lot No: 62
Amoxicilina +acid clavulanic comprimate filmate cu eliberare prelungită1000 mg amoxicilina +62,5 mg acid clavulanic
Lot No: 65
Amoxicillinum compr. film. 1000 mg
Lot No: 67
Rivaroxabanum compr.film.15mg
Lot No: 208
Combinatii amoxicillinum+acidum clavulanicum pulb. pt. susp. orala 400mg/57mg/5ml
Lot No: 252
Ferri carboxymaltosum sol.inj.500 mg/10ml
Lot No: 392
Diclofenacum tub 20 g
Lot No: 313
Ganciclovirum liofilizat/pulbere pt.sol.inj./perf. 500 mg
Lot No: 418
Oxacillinum pulb. pt. sol. inj. / perf. i.m. / i.v. 500 mg
Lot No: 664
Difenhidrami num soluție injectabilă 30 mg/2 ml
Lot No: 544
L-ornitin l-aspartat conc. pt. sol. perf.500 mg-fiole 10 ml.
Lot No: 552
Cefotaximum pulb. + solv. pt. sol. inj. i.m/i.v. 500 mg
Lot No: 146
Ceftarolina fosmil pulbere pt.concentrat pt sol perf.600 mg
Lot No: 147
Sulfat de neomicina+polimixina + nistatin capsule vaginale moi-neomicina 35000+ polimixina 35000 ui și nistatin 100000 ui/capsulă.
Lot No: 339
Ceftazidimum pulb. pt. sol. inj./perf.1g
Lot No: 148
Ampicillinum caps.500mg
Lot No: 69
Acenocumarolum compr.4mg
Lot No: 1
Alprostadilum liof. pt. sol. perf.20micrograme
Lot No: 52
Amiodaronum compr.200mg
Lot No: 58
Acidum valproicum(valproat de sodiu) minicompr.cu eliberare prelungită1000mg
Lot No: 33
Acitretinum capsule 10 mg
Lot No: 37
Phenobarbitalum compr.100mg
Lot No: 16
Sulfametoxazolum+trimetoprimum comprimate sulfametoxazol 400 mg+trimetoprim 80 mg
Lot No: 675
Metamizolum supozitor300 mg
Lot No: 562
Lactulosum sirop 200 ml0.67
Lot No: 527
Metronidazolum sol perf 5mg/ml-100 ml
Lot No: 583
Famotidinum comprimate filmate 20 mg
Lot No: 580
Dexmedetomidinum soluție injectabilă 100 mcg/ml-4 ml
Lot No: 540
Metoprololum compr.50mg
Lot No: 579
Micafunginum pulb. pt. sol. perf. 50mg
Lot No: 587
Mesnum sol.inj.100 mg/ml-4 ml
Lot No: 561
Olanzapinum compr. film. 20 mg
Lot No: 647
Paracetamolum compr.500mg
Lot No: 687
Paracetamolum sol. perf.1g / 100 ml
Lot No: 688
METHOTREXATUM SOL. INJ. IN SERINGA PREUMPLUTA 12.5 mg
Lot No: 689
Ipratopium bromidum suspensie inhalatorie presurizată 20 mcg/doză fl.200 doze
Lot No: 509
Lactobacilus+bifidobacterium + fructooligo zaharide capsule gastrorezistente 1.5 miliarde ufc (lactobacilus+bifidobacterium) si fructooligo zaharide
Lot No: 645
Nebivololum compr.5 mg
Lot No: 622
Diazepamum comp.10 mg
Lot No: 307
Enalaprilum sol. inj.1.25mg/ml - 1ml
Lot No: 354
Ergometrinum maleat sol. inj.0.2mg/ml - 1ml
Lot No: 369
Imipenemum+cilastatatinum pulb pt sol perf 500mg/500mg
Lot No: 467
Benzylpenicillinum pulb. pt. sol. inj.1000000ui
Lot No: 96
Benzylum benzoicum crema25%-tub 35 g
Lot No: 97
Aminophyllinum caps.100mg
Lot No: 56
Dapsonum compr.diviz. 100 mg
Lot No: 292
Daptomycinum pulb pt sol inj/ perf 500mg
Lot No: 293
Fentanylum plasture transdermic25mcg/h
Lot No: 390
Tigecyclinum pulb pt sol perf 50mg
Lot No: 367
Timololum sol.oftalmică0.5%-5 ml
Lot No: 368
Bupivacainum sol. inj.5mg/ml - 4ml
Lot No: 114
Fentanylum plasture transdermic 50 micrograme/h
Lot No: 389
Nadroparinum sol. inj.5700ui axa 0.6ml
Lot No: 607
Nystatinum compr.500000ui
Lot No: 642
Obidoximi chloridum sol.inj.250 mg/mll-fiola 1 ml.
Lot No: 643
Toxina botulinica tip a pulbere pentru solutie injectabila500 ui
Lot No: 377
Vaccin hepatitic b susp. inj.20micrograme/ml
Lot No: 422
Gentamicinum sol. inj. 80mg/2ml
Lot No: 423
Tetracyclinum caps.250mg
Lot No: 351
Haloperidolum sol. inj.5mg/ml
Lot No: 444
Heparinum sol. inj..5000ui/ml - 5ml
Lot No: 445
Ibuprofenum comprimate filmate400 mg
Lot No: 461
Preparate cu vitamina d3 fl
Lot No: 45
Alfacalcidolum caps.moi0.5mcg
Lot No: 46
Codeinum compr.15mg
Lot No: 184
Combinatii triderm crema0.5mg+10mg+1mg/g
Lot No: 274
Quetiapinum compr.filmat300 mg
Lot No: 121
Captoprilum compr.25mg
Lot No: 127
Ciclosporinum caps. moi 25mg
Lot No: 160
Prednisonum compr.5mg
Lot No: 41
Alanil-glutamina conc. pt. sol. perf200mg/ml-100 ml
Lot No: 42
Acidum ursodeoxycholicum caps.250mg
Lot No: 31
Acidum gadoxeticum sol inj
Lot No: 23
Phenylephrinum sol.oftalmică100 mg/ml-10 ml
Lot No: 24
Acetilcisteina caps.200 mg
Lot No: 3
Phytomenadionum sol. inj.10mg/ml - 1ml
Lot No: 28
Acidum tranexamicum sol. inj. pt. adm iv si orala 500mg/5m l
Lot No: 29
Amoxicillinum+acidum clavulanicum pulb pt sol inj/perf 1.2g (1000mg+200mg)
Lot No: 68
Combinatii sulcef pulb. pt. sol. inj.2g
Lot No: 269
Solutii pentru alimentatie enterala punga 500 ml
Lot No: 305
Combinații pulbere pt.soluție injectabilă/perfuzabilă imipenem 500 mg+cilastatina 500 mg+relebactam 250 mg
Lot No: 510
Ceftriaxonum pulb pt sol inj sau perf saupulb+solv pt sol inj. perf. 2000mg (2g)
Lot No: 151
Tramadolum sol. inj.50mg/ml - 2ml
Lot No: 382
Trimetazidinum compr.35mg
Lot No: 414
Hydrocortisonum compr. diviz. 10 mg
Lot No: 455
Tobramycinm sol.oftalmică0,3% 5 ml
Lot No: 376
Fluocinolonum acetonidum ung.0,025%
Lot No: 402
Caspofunginum pulbere pt.concentrat pt sol perf.50 mg
Lot No: 142
Cefuroxim axetil comprimate filmate 500 mg
Lot No: 153
Ceftriaxonum pulb. pt. sol. inj. / perf.250 mg.
Lot No: 152
Cefuroximum pulb. pt. sol inj. i.v./perf saupulb. pt. sol. perf. i.v. saupulb pt susp (im)/pulb pt sol inj (im/iv) 1,5g
Lot No: 155
Domperidonum comprimate orodisp.10mg
Lot No: 332
Ganciclovirum gel oft. 1.5mg/g-tub 5 g
Lot No: 417
Mirtazapinun cpr film30 mg
Lot No: 593
Moxifloxacinum pic. oft., sol.5mg/ml 5 ml
Lot No: 602
Phenylephrinum fenilefrina sol.inj. 50 mcg/ml-f 10 ml
Lot No: 671
Natrii hydrogeni carbonas sol. perf.0.084
Lot No: 621
Pantoprazol pulb pt.sol.inj.40 mg
Lot No: 668
Palonosetronum hcl sol.inj.250 mcg/5ml-seringa preumplută
Lot No: 667
Metoclopramidum sol. inj.5mg/ml - 2ml
Lot No: 577
Nicardipinum sol.inj. 10 mg /10 ml
Lot No: 627
Nitroglycerinum sistem terap.transdermic25mg/10 cm 2
Lot No: 634
Nitroglycerinum sol.perfuzabilă 1 mg/ml-fiola 10 ml
Lot No: 635
Nitroglycerinum spray sublingual0,4 mg/doză
Lot No: 636
Omeprazolum caps. gastrorezist 40 mg
Lot No: 654
Sulfadiazina argentică crema 1%-tub 100 g
Lot No: 674
Lidocainum sol. ext.10% spray
Lot No: 539
Doxycyclinum caps.100mg
Lot No: 343
Gabapentinum caps. 100mg
Lot No: 411
Verapamilum compr.filmat cu elib.prelungită 240 mg
Lot No: 453
Combinatii emulsie perf..0.2
Lot No: 202
Combinatii emulsie perf.1440 emulsie perf.1440
Lot No: 263
Granisetronum conc. pt. sol.perf. / inj.1 mg/ml-fiola 1 ml
Lot No: 440
Diclofenacum compr. gastrorezistente 50mg
Lot No: 311
Drotaverinum comprimate40 mg
Lot No: 345
Combinatii tip ringer lactat sol. perf.500ml
Lot No: 273
Complex de hidroxid de fer (iii) sucroza sol. inj./perf. 20mg/ml - 5ml
Lot No: 280
Acid fusidic unguent 2%
Lot No: 7
Combinatii metamizol/ pitofenona/fenpipramida sol.inj. 5 ml
Lot No: 265
Imunoglobulina normala pt. adm. intravasculara fl 100mg/ml- 25 ml sol.perf (2,5g/25ml)
Lot No: 472
Tramadolum capsule50mg
Lot No: 380
Bevacizumabum concentrat pt.sol.perf.25 mg/ml-4 ml
Lot No: 101
Atosibanum conc.pt.sol.inj.7,5mg/ml - 5ml
Lot No: 88
Anidulafunginum pulb. pt. sol. perf.100 mg
Lot No: 74
Amikacinum sol inj500mg/2ml
Lot No: 55
Povidonum iodinatum sol. cut.100mg/ml-1000 ml
Lot No: 39
Propafenonum sol.inj.3,5 mg/ml
Lot No: 82
Acidum ascorbicum sol. inj.750 mg/5 ml
Lot No: 19
Phenylbutazonum crema4 %, tub 40 g.
Lot No: 18
Alprazolamum cpr0.25mg
Lot No: 51
Combinații sol.pt.alimentație enteralăfl. 1000 ml
Lot No: 230
Alprazolamum compr.0,5mg
Lot No: 50
Propofolum fiola1% 20ml
Lot No: 83
Propofolum flacon1 %-50 ml
Lot No: 84
Combinaţii pulbere pt.suspensie orala
Lot No: 233
Combinaţii suspensie oftalmicăsusp.oftalmică betametazona 0,2%,cloramfenicol 0,5 %-5 ml
Lot No: 234
Combinatii tip ringer sol. perf.500ml
Lot No: 272
Clemastinum compr.1mg
Lot No: 171
Sertralina comp.100 mg
Lot No: 275
Flumazenilum sol.inj. 0,1 mg/ml-fiola 5 ml.
Lot No: 401
Fondaparinum sodium sol. inj.2,5mg/0.5ml
Lot No: 404
Quetiapinum 400mg cpr flm400mg
Lot No: 123
Hidrolizat de proteina din creier de porcina sol. inj./perf.215.2mg/ml - 10ml
Lot No: 450
Moxifloxacina+dexametazona 5mg+1mg fl 5 ml
Lot No: 600
Combinații concentrat de enzime proteolitice cu bromelaină -5 g pulbere și 50 g gel
Lot No: 501
Desmopressinum liofilizat oral 120 mcg
Lot No: 532
Combinatii compr.film.5/1.25/5
Lot No: 198
Ramiprilum compr. 2.5 mg
Lot No: 131
Terlipressinum sol.perf.1 mg
Lot No: 350
Cyancobalaminum sol.inj.50mcg/ml
Lot No: 283
Acidum ascorbicum soluție injectabilă /perfuzabilă 100 mg/ ml-fiola 5 ml
Lot No: 482
Nefopamum sol.inj20mg/2ml
Lot No: 623
Natrii chloridum sol.perf.- 0.9% , punga 2000 ml
Lot No: 620
Nafazolină fl 1mg/ml
Lot No: 611
Magnesii sulfas soluție injectabilă /perfuzabilă 204.7 mg/ ml-10 ml
Lot No: 652
Levosimendan soluție inj.2,5 mg/ml
Lot No: 650
Lidocainum soluție injectabilă 10 mg/ml-20 ml
Lot No: 651
Ondansetronum f8 mg
Lot No: 659
Metronidazolum b sol. perf.metronidazol 5 g/l-fl.200 ml
Lot No: 662
Natrii chloridum sol. inj.0.9% - 10ml
Lot No: 616
Orotat de magneziu comprimate 500 mg
Lot No: 660
Oseltamivirum caps.75 mg
Lot No: 661
Escitalopramum compr.filmat10 mg
Lot No: 372
Clonidinum comprimate0,150 mg
Lot No: 178
Fentanylum compr.sublinguale 200 micrograme
Lot No: 387
Fibrinogen uman pulbere pt.sol.perf.1 g
Lot No: 393
Fludrocortisonum compr. 0.1mg
Lot No: 400
Rifampicinum caps.150mg
Lot No: 156
Rifaximinum compr film 200mg
Lot No: 157
Ciclophosphamidum drajeuri50 mg
Lot No: 158
Rosuvastatinum compr.filmate20 mg
Lot No: 247
Combinatii compr.4/5mg
Lot No: 195
Combinatii piperacillin/tazobactam pulbere pt.sol.perf./inj.4.5 g
Lot No: 267
Filgrastimum sol.inj./perf.30 mui/0,5 ml
Lot No: 394
Verapamilum sol.inj. /perf. 2.5 mg/ ml
Lot No: 454
Diverse fiole 5 ml200 mg/5 ml
Lot No: 324
Droperidolum sol.inj. 2,5 mg/ml-fiola 1 ml
Lot No: 344
Hidrolizat de proteina din creier de porcina sol. inj./perf.215.2mg/ml - 20ml
Lot No: 591
Lidocainum sol. inj.1% - 10ml
Lot No: 541
Combinatii emulsie perfuzabilă 1900 ml
Lot No: 507
Kalii chloridum conc. pt. sol. perf..7.45% - 100ml
Lot No: 518
Thiopentalum pulbere pt.soluție perfuzabilă 1 g
Lot No: 678
Palonosetronum hcl sol.inj.0.25mg/5ml
Lot No: 679
Thiopentalum pulbere pt.soluție perfuzabilă 500 mg
Lot No: 681
Ioversol sol. inj. 350mg/ml-100ml
Lot No: 504
Fluconazolum sol. perf.2mg/ml - 100ml
Lot No: 399
Rosuvastatinum compr. film. 10 mg
Lot No: 238
Rosuvastatinum compr. film.40 mg
Lot No: 243
Glycerolum supozitor 2100 mg
Lot No: 437
Landiololum pulb. pt. sol. perf.300 mg-fl.50ml
Lot No: 528
Paliperidonum compr. elib. prel6mg
Lot No: 676
Levetiracetamum comprimate filmate 500 mg
Lot No: 648
Paliperidonum compr. elib. prel9mg
Lot No: 677
Perindoprilum compr.filmate 10mg
Lot No: 682
Risperidonum compr. film.2mg
Lot No: 163
Combinatii compr.10/5mg
Lot No: 194
Lot No: 236
Cefazolinum pulbere pentru solutie injectabila 1 g.
Lot No: 144
Ampicillinum pulb. pt. sol. inj.500mg
Lot No: 72
Probiotice +prebiotice capsule gastrorezistente 1.5 miliarde ufc (lactobacilus+bifidobacterium) si fructooligo zaharide
Lot No: 49
Ciprofloxacinum compr. film.500mg
Lot No: 162
Iodixanol sol. inj.320mg i /ml - 100ml
Lot No: 491
Phenobarbitalum sol.inj.10% - 2ml
Lot No: 17
Tiapridum compr.100 mg
Lot No: 365
Combinatii sol.enterale500 ml
Lot No: 223
Combinatii (bimatoprostum + timololum) pic. oft., sol. 300mcg/ml+5mg/ml
Lot No: 239
Combinatii 500 ml sol.enterală500 ml
Lot No: 249
Tramadolum compr.100mg
Lot No: 381
Factori de coagulare flacon500 ui
Lot No: 384
Kalii chloridum comprimate 750 mg
Lot No: 644
Nimodipinum 30 mg -comprimate
Lot No: 629
Nitrazepamum comp.5 mg
Lot No: 631
Combinatii emulsie perfuzabilă 1500ml
Lot No: 505
Isosorbidi mononitras capsule cu eliberare prelungită 40 mg
Lot No: 515
Ioversol sol. inj.350mg iod/ml-50ml
Lot No: 506
Isofluranum lichid volatil pt. inhalat100%, flacon cu capac a 100 ml.
Lot No: 513
Atorvastatinum compr. film. 20 mg
Lot No: 85
Atorvastatinum compr.filmate80 mg
Lot No: 87
Atosibanum fl7,5mg/ml - 0,9ml
Lot No: 89
Carbamazepinum compr. elib. prel. 300 mg
Lot No: 130
Carbazochromi salicylas fiole0.3mg/ml - 5ml
Lot No: 132
Haloperidolum fl2 mg/ml pic orale
Lot No: 442
Amiodaronum sol. inj.50mg/ml - 3ml
Lot No: 59
Tetracyclinum ung.3%. tub 12g.
Lot No: 355
Trandolaprilum capsule 2 mg
Lot No: 383
Combinatii tip milgamma na sol.injectabilă100 mg,50 mg/1 ml
Lot No: 271
Dabigatranum comprimate 110 mg
Lot No: 285
Dabigatranum comprimate 150 mg
Lot No: 286
Darbepoetinum alfa sol. inj. in seringa preumpluta 40mcg/0.4 ml
Lot No: 294
Solutie pt dializa peritomeala ( 1.5% glucoza) punga 2000 ml
Lot No: 295
Carbamazepinum comp.200 mg200 mg
Lot No: 129
Combinatii (ceftazidimum + avibactamum) pulbere pt.concentrat pt.sol.perfuzabilă 2,5 g
Lot No: 241
Furazolidonum cp.100 mg
Lot No: 408
Clarithromycinum compr. film.500mg
Lot No: 169
Enoxaparinum sol. inj.4000ui anti-xa/0,4ml
Lot No: 356
Tianeptinum compr. film.12.5mg
Lot No: 363
Trandolaprilum capsule 4 mg
Lot No: 396
Rilmenidinum compr.1mg
Lot No: 161
Levofloxacinum soluție oftalmică5 mg/ml-5 ml
Lot No: 534
Pantoprazol pulb pt.sol.inj40 mg
Lot No: 683
Magnesii sulfas soluție injectabilă /perfuzabilă 409.5 mg/ ml-10 ml
Lot No: 656
Metronidazolum a sol. perf.5 mg/ml-fl.200 ml
Lot No: 657
Diverse sol.inj 200 mg/5 ml
Lot No: 546
Iopromidum sol.inj./perf.370 mg iod/ml 200 ml
Lot No: 502
Oxacillinum caps.500mg
Lot No: 663
Oxacillinum pulb. pt. sol. inj.1g
Lot No: 665
Nimodipinum sol. perf.0.2mg/ml - 50ml
Lot No: 630
Mannitolum sol. perf.20% - 500 ml
Lot No: 554
Metoclopramidum compr.10mg
Lot No: 576
Nadroparinum sol. inj.7600 uiaxa - 0.8ml
Lot No: 608
Methadonum comprimate 2,5 mg
Lot No: 567
Methyldopum compr.250mg
Lot No: 573
Methylprednisolonum flacon500mg
Lot No: 574
Lidocainum sol. inj.40mg/ml - 2ml
Lot No: 543
Milrinonum sol. inj. 10 mg/10 ml
Lot No: 592
Octreotridum sol. inj.0.1mg/ml - 1ml
Lot No: 646
Lorazepam compr.1 mg
Lot No: 550
Mannitolum sol.perfuzabilă 15 %-250 ml
Lot No: 555
Solutie nutritiva pt.adm.pe sondă punga 500 ml
Lot No: 291
Esomeprazolum capsule gastrorezistente 40 mg
Lot No: 373
Calcii gluconas sol. inj.100mg/ml - 10ml
Lot No: 122
Combinatii sol.enterale 1000 ml
Lot No: 220
Fluconazolum caps.50mg
Lot No: 398
Granisetronum soluție injectabilă1 mg/ml-fiola 3 ml
Lot No: 441
Vaccin tetanic adsorbit fiola0.5 ml
Lot No: 425
Imunoglobulina anti d f1250ui-2 ml
Lot No: 468
Gentamicinum sol inj 40mg/ml-1ml
Lot No: 424
Dihydrocodeinum comprimate cu eliberare prelungită 90 mg
Lot No: 321
Glucosum sol. perf. 10%fl500ml
Lot No: 429
Venlafaxinum compr. 75 mg
Lot No: 443
Fentanylum flacon0.05mg/ml - 10ml
Lot No: 388
Iodixanol sol. inj.320mg i /ml - 50ml
Lot No: 492
Combinatii sol perf250 ml
Lot No: 213
Combinatii sol. perf.40mg/ml
Lot No: 215
Combinatii sol. perf.6% punga 500 ml
Lot No: 216
Clindamycinum sol inj 300mg/2ml
Lot No: 174
Hidrocortizon butirat cremă0.1%-30 g
Lot No: 448
Enoxaparinum sol. inj.8000ui anti-xa/0,8ml
Lot No: 358
Ephedrini hydrocloridum sol.inj.0.05
Lot No: 359
Filgrastimum sol.inj./perf.48 mui/0,8 ml
Lot No: 395
Clindamycinum caps.300mg
Lot No: 172
Aztreonam concentrat/pulbere pt.soluție perfuzabilă
Lot No: 486
Barii sulfas sulfat de bariu-pulbere pt.suspensie orală 500 mg/ml-fl.95 g
Lot No: 487
Cefazolinum pulbere pt.soluție injectabilă/perfuzabilă 1 g
Lot No: 488
Acidum tiocticum sol.perfuzabila 25mg/ml-fl.24 ml
Lot No: 483
Albendazolum comprimate filmate 200 mg
Lot No: 484
Ketaminum sol.inj50mg/ml-10 ml
Lot No: 522
Methilprednisolonum comprimate32 mg
Lot No: 570
Complex de protrombină umană pulbere și solvent pt.soluție injectabilă 600 ui-fiola 20 ml
Lot No: 524
Levetiracetamum sol.orala 100mg/ml - 300 ml
Lot No: 531
Aripiprazolum compr.10 mg
Lot No: 79
Saccharomyces boulardii caps.250mg
Lot No: 251
Fenofibratum compr. film. 145 mg
Lot No: 386
Combinatii vitalipid n infant conc. pt. emulsie perf. 10 ml
Lot No: 276
Aminophyllinum sol.inj.24mg/ml
Lot No: 57
Atracurium sol.inj. 10 mg/ml-10 ml
Lot No: 90
Alimentație parenterală tricamerală fără electroliți. punga tricamerală 493 ml smofkabiven central
Lot No: 48
Combinații comprimate filmate paracetamol 650 mg+tramadol 75 mg
Lot No: 229
Glucosum sol.perf.-20% , flacon 500 ml .
Lot No: 434
Coffeinum citrat sol.inj.20 mg/ml,1 ml
Lot No: 185
Ropivacainum sol. inj.10mg/ml - 20ml
Lot No: 231
Combinatii unguent20 g
Lot No: 232
Combinatii unguent tub 18 g.
Lot No: 226
Acetilcisteina sol.inj.300 mg-3 ml
Lot No: 4
Aciclovirum sol inj 250 mg
Lot No: 5
Drotaverinum sol. inj.20mg/ml - 2ml
Lot No: 346
Bisoprololum comprimate10 mg
Lot No: 104
Propranololum compr. 10mg
Lot No: 105
Combinaţii arginina sorbitol sol.perf.250 ml
Lot No: 253
Captoprilum compr.50 mg
Lot No: 128
Insuline umane sol. inj.100 ui/ml- flacon 10 ml
Lot No: 478
Zuclopenthixolum sol. inj. 200mg/ml - 1 ml
Lot No: 479
Zuclophenthixolum sol.inj. 50 mg/ ml - 1 ml
Lot No: 480
Hydrocortisonum ung. 1%. tub 20g
Lot No: 459
Amphotericinum b pudră pt.concentrat pt.dispersie perfuzabilă 50 mg.
Lot No: 485
Iopromidum fiole370 mg iod/ml 50 ml
Lot No: 500
Comprimate masticabile cu carbonat de magneziu 11 mg,carbonat de calciu 489 mg,trisilicat de magneziu 6 mg
Lot No: 498
Teicoplaninum pulb + solv pt sol inj 400mg
Lot No: 347
Acidum gadopenteticum sol.inj.469,01mg/ml (0,5mmol/ml)
Lot No: 21
Duloxetinum caps. gastrorez. 60mg
Lot No: 348
Epoetinum alfa 4000 ui/0.4 ml
Lot No: 364
Sulfur hexafluoridum pulb. + solv. pt. disp. inj8mcl/ml
Lot No: 340
Fentanylum sol.inj.0.05 mg/ml - 5ml
Lot No: 391
Dobutaminum sol. inj.250mg/50 ml
Lot No: 326
Combinatii clorura de benzalconiu/digluconat de clorhexidina fl 125 ml
Lot No: 257
Combinații sol.oft.polisalina echilibrata sol.oftalmică polisalină echilibrată500 ml
Lot No: 268
Kanamicinum unguent oftalmic kanamicina sulfat 0,5g, hidrocortizon 1g/100 g. tub 6g
Lot No: 521
Loperamidum caps.2mg
Lot No: 548
Loratadina cp.10 mg
Lot No: 549
Lorazepamum sol.inj.4 mg/ml-fiola 1 ml
Lot No: 551
Magnesii sulfas sol.inj. 204.7mg/ml 2 g/10 ml
Lot No: 553
Memantinum compr. film. 10 mg
Lot No: 556
Methotrexatum sol. inj. in seringa preumpluta 10mg - 0.40ml
Lot No: 571
Famotidinum comprimate filmate 40 mg
Lot No: 584
Morphynum sol. inj.20mg/ml - 1ml
Lot No: 599
Levofloxacinum sol perf 5mg/ml-100 ml
Lot No: 535
Combinatii emulsie perf.2053 ml
Lot No: 206
Combinaţii (dorzolamidum + timololum) pic. oft., sol.20 mg/5 mg/ml-fl 5 ml
Lot No: 242
Combinatii (spironolactonum + furosemidum) caps.50mg/20mg
Lot No: 248
Risperidonum fl50 mg
Lot No: 192
Clobetasolum cremă0.5 mg/g-tub 25 g
Lot No: 175
Combinatii compr.10/10mg
Lot No: 193
Rocuronium bromide sol.inj/perf10 mg/ml-fl 10 ml
Lot No: 219
Combinatii sol. perf100 ml
Lot No: 217
Combinatii sol.enterală/orală fl.200 ml.
Lot No: 218
Combinatii sol.enterale normocalorica 500 ml
Lot No: 221
Pyridoxinum compr.250mg
Lot No: 112
Trihexyphenydilum compr.2mg
Lot No: 407
Bisoprololum compr. film.10 mg
Lot No: 102
Budesonidum pulb.inhal.200 µg /doza
Lot No: 110
Combinatii cathejell gel uretral
Lot No: 256
Povidonum iodinatum sol. cut.100mg/ml-120 ml
Lot No: 40
Amisulpridum comp.200 mg
Lot No: 60
Combinatii compr. film.5mg/1,25mg
Lot No: 191
Mesalazinum compr. gastrorez. 400mg
Lot No: 560
Combinații sacubitril+valsartan comprimate filmate sacubitril 49 mg+valsartan 51mg
Lot No: 512
Isotretinoinum capsule moi 10 mg
Lot No: 516
Ketorolacum tromethamin sol inj.30mg/ml
Lot No: 525
Lactobacillus casei pulbere pentru suspensie buvabilă 24 miliarde /plic 3 g.
Lot No: 526
Derisomaltoza ferică soluție injectabilă /perfuzabilă 100 mg/ ml-5 ml
Lot No: 529
Levetiracetamum conc, pt, sol, perf, 100 mg/ ml -5 ml
Lot No: 530
Methilprednisolonum comprimate16 mg
Lot No: 569
Methotrexatum compr2.5mg
Lot No: 572
Desmopressinum liofilizat oral 60 mcg
Lot No: 537
Levothyroxinum compr.100micrograme
Lot No: 538
Linezolidum sol perf 2mg/ml
Lot No: 545
Cefepimum pulb pt sol inj sau perf 1000mg (1g)
Lot No: 145
Glucosum sol. perf. 5% fl500ml
Lot No: 430
Meropenemum pulb pt sol inj iv /perf 1000mg
Lot No: 558
Dobutaminum solperf..250mg/50 ml
Lot No: 557
Meropenemum pulb pt sol inj iv /perf 500mg
Lot No: 559
Verapamilum capsule 80 mg
Lot No: 452
Trazodonum comp.elib. prel.150 mg
Lot No: 403
Carbetocinum sol. inj.100micrograme/ml
Lot No: 133
Ramiprilum comprimate10 mg
Lot No: 134
Ramiprilum compr5 mg
Lot No: 135
Sucralfatum compr.1 g/cp.
Lot No: 328
Thiamazolum compr. film.10mg
Lot No: 361
Quetiapinum compr. film. 150 mg
Lot No: 116
Salbutamolum aerosol. inhal.100µg/doza
Lot No: 254
Apixabanum comprimate filmate 5 mg
Lot No: 78
Risperidonum fl1mg/ml
Lot No: 188
Imunoglobulina normala pt. adm. intravasculara fl 100mg/ml- 50 ml sol.perf (5g/50ml)
Lot No: 473
Indapamid compr.cu elib.prelungită 1 .5 mg
Lot No: 474
Indometacinum sol.oftalmică 0,1 %-fl.5 ml
Lot No: 475
Insulina rapida fl 100ui/ml
Lot No: 476
Zolpidem compr10 mg
Lot No: 477
Combinații capsule fier micronizat 30 mg+vit.c 66 mg
Lot No: 493
Cefpiromum pulbere pt.soluție injectabilă/perfuzabilă 1 g
Lot No: 489
Desloratadinum comprimate 5 mg
Lot No: 298
Gabapentinum caps.400 mg
Lot No: 412
Piracetamum sol. inj.200mg/ml - 5ml
Lot No: 35
Poractant alfa suspensie pt.admin. intratraheală120mg
Lot No: 36
Adenosinum sol.inj./perf. 5 mg/ml-fiola 2 ml
Lot No: 38
Alprostadilum sol.perf.500mcg
Lot No: 53
VANCOMICINA HIDROCLORICĂ substanță farmaceutică gram
Lot No: 695
Iohexolum sol. inj.350mg i /ml - 200ml
Lot No: 494
Iohexolum sol. inj.350mg i /ml - 50ml
Lot No: 495
Dexketoprofenum sol.inj.50mg/ 2 ml
Lot No: 301
Combinatii compr.film.10/2.5/5
Lot No: 197
Ceftazidinum pulb.pt.sol.inj. / perf.2 g
Lot No: 149
Ceftriaxonum pulb pt sol inj sau perf saupulb+solv pt sol inj. perf. 1000mg (1g)
Lot No: 150
Furosemidum compr.40mg
Lot No: 409
Gabapentinum capsule300mg
Lot No: 413
Gadobutrolum sol. inj.0.1 mol/ml -15 ml
Lot No: 415
ANDEXANET ALFA 200 mg
Lot No: 462
Ibuprofenum soluție injectabilă 5 mg/ml-fiola 2 ml
Lot No: 609
Nitroglycerinum compr. elib. prel.2.6 mg
Lot No: 632
Pantoprazolum compr. gastrorez.20 mg
Lot No: 685
METHOTREXATUM SOL. INJ. IN SERINGA PREUMPLUTA 7.5 mg
Lot No: 686
Glycerofosfatum conc. pt. sol. perf. 216 mg/ ml
Lot No: 435
Spironolactonum compr. film.25mg
Lot No: 327
Sulfadiazina argentică crema 1%-tub 50 g
Lot No: 337
Doxepinum draj.25mg
Lot No: 338
Gelatinum Sol. perf.4g/100ml flacon 500 ml
Lot No: 419
Combinatii compr.film.10/2.5/10
Lot No: 196
Spironolacto num caps.50 mg
Lot No: 310
Acidum gadotericum sol.inj.0.5 mmoli/ml -fl.20 ml.
Lot No: 22
Combinatii diprogenta unguent0.5mg/1mg/g
Lot No: 262
Combinatii diprogenta crema0.5mg/1mg/g
Lot No: 261
Combinatii zerbaxa pulb. pt. conc. pt. sol. perf. 1g/0.5 g - fl 20 ml
Lot No: 278
Ertapenemum pulb pt conc pt sol perf 1g
Lot No: 371
Ciclosporina capsule moi50 mg
Lot No: 159
Domperidonum compr. film. 10 mg
Lot No: 331
Dorzolamidum sol.oftalmică20mg/ml-5 ml
Lot No: 334
Venlafaxinum compr. elib. prel.150 mg
Lot No: 451
Diltiazemum comprimate60 mg
Lot No: 322
Dihidratul de azitromicină 15 mg/gram solutie,picaturi oftalmice,solutie in recipient unidoza
Lot No: 319
Acidum ursodeoxych olicum compr. film. 500 mg
Lot No: 30
Combinatii clorura de benzalconiu/digluconat de clorhexidina fl 300 ml
Lot No: 258
Bupivacainum sol.inj.5mg/ml in ser fiziologic
Lot No: 115
Ampicillinum+sulbactam pulb pt sol inj/perf/im iv 1000mg/500mg (1g +500mg
Lot No: 73
Apa distilata solvent ptr. uz parenteral 500 ml
Lot No: 75
Progesteronum caps.moi 200 mg
Lot No: 76
Combinatii emulsie perf.1920 ml
Lot No: 205
Rivaroxabanum compr10mg
Lot No: 212
Atorvastatinum compr. film.10 mg
Lot No: 86
Sulodexidum fiole600uls/2ml
Lot No: 341
Risperidonum fl37.5mg
Lot No: 189
Dalbavancinum pulbere pt.concentrat pt.sol.perfuzabilă 500 mg
Lot No: 289
Ciprofloxacinum sol perf. 2mg/ml-100 ml
Lot No: 166
Combinatii emulsie.perf.1970 ml
Lot No: 207
Epinephrinum sol. inj.1mg/ml
Lot No: 360
Etomidatum emulsie inj.2mg/ml - 10ml
Lot No: 375
Caspofunginum pulbere pt.concentrat pt sol perf.70 mg
Lot No: 143
Etamsylatum sol. inj.125mg/ml - 2ml
Lot No: 374
Ibuprofenum susp.orala 20 mg/ ml-100 ml
Lot No: 464
Etoricoxibum compr. film.90mg
Lot No: 378
Diosmectita peulbere pt.suspensie3 g/plic
Lot No: 323
Clorfeniraminum compr.4mg
Lot No: 181
Combinatii emulsie perf..100 ml
Lot No: 203
Combinatii emulsie perf..500 ml
Lot No: 204
Clindamycinum sol. inj. / perf.150 mg/ ml-4 ml
Lot No: 173
Clopidogrelum compr. film.75mg
Lot No: 179
Colchicinum comprimate 1 mg
Lot No: 186
Candesartanum cilexetil compr.32 mg.
Lot No: 125
Candesartanum cilexetil compr.16mg
Lot No: 124
Candesartanum cilexetil compr.8 mg.
Lot No: 126
Ranitidinum sol. inj.25mg/ml - 2ml
Lot No: 137
Iomeprolum sol inj350/50 ml
Lot No: 497
Iopromidum fiole370 mg iod/ml 100 ml
Lot No: 499
Quetiapinum compr.200mg
Lot No: 119
Cabergolina compr. 0,5 mg
Lot No: 120
Ciprofloxacinum pic. oft. / auric. - sol. 0.003
Lot No: 165
Combinatii baneocin unguent250ui/5000uipegram
Lot No: 255
Combinații tip aspacardin compr39mg/12mg
Lot No: 270