656577-2026 - Competition
Netherlands – Fire insurance services – Brandverzekering ten behoeve van Gemeente Westerveld
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Brandverzekering ten behoeve van Gemeente Westerveld
Description: Doelstelling van deze aanbestedingsprocedure is het gunnen van de Opdracht aan één Gegadigde of meerdere geschikte Gegadigden waarmee een Overeenkomst met betrekking tot de Brandverzekering wordt aangegaan. 1
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Gelet op onderstaande aspecten is gekozen voor een openbare procedure: • Het aantal marktpartijen; Er is sprake van een ruime en goed ontwikkelde verzekeringsmarkt voor gemeentelijke brandverzekeringen, waardoor voldoende concurrentie via een openbare procedure kan worden bereikt. • Het gegeven dat meerdere risicodragers nodig zijn om de polis in co-assurantie “volgetekend” te krijgen, en er derhalve geen noodzaak tot en/of behoefte aan nadere selectie is. • De gevraagde dekking en voorwaarden sluiten in hoofdzaak aan bij gangbare polisvoorwaarden voor gemeentelijke brandverzekeringen, waardoor een extra selectiefase of onderhandelingsfase niet noodzakelijk is.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66515100 Fire insurance services
Additional classification (cpv): 66510000 Insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Doelstelling van deze aanbestedingsprocedure is het gunnen van de Opdracht aan één Gegadigde of meerdere geschikte Gegadigden waarmee een Overeenkomst met betrekking tot de Brandverzekering wordt aangegaan.
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: De Overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van initieel 3 jaar. Na deze periode heeft Opdrachtgever de mogelijkheid om de Overeenkomst doorlopend te verlengen met wederzijdse goedkeuring voor telkens een periode van 12 maanden tot een totale looptijd van 9 jaar is bereikt.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66515100 Brandverzekeringen
Aanvullende classificatie (cpv): 66510000 Verzekeringsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: