2. Procedure
Procedure
Title: Servicii de dezvoltare și implementare a Campaniei Multiregionale de informare a grupului țintă vulnerabil în cadrul proiectului „Programul Național de Screening pentru Cancerul de Sân: Depistarea Activă, Responsabilitate, Informație și Acces – DARIA”
Description: „Servicii de dezvoltare și implementare a Campaniei Multiregionale de informare a grupului țintă vulnerabil” în cadrul proiectului: „Programul Național de Screening pentru Cancerul de Sân: Depistarea Activă, Responsabilitate, Informație și Acces – DARIA”, cod SMIS 352097 Descrierea serviciilor solicitate se regăsesc in caietul de sarcini, secțiunea III din Documentația de atribuire. Termenul limita pana la care operatorii economici pot solicita clarificari sau informatii suplimentare in legatura cu documentatia de atribuire este de 18 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor. Autoritarea contractanta va raspunde, in mod clar si complet, tuturor solicitarilor de clarificari/informatiilor suplimentare in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Internal identifier: x
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79341400 Advertising campaign services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Description: „Servicii de dezvoltare și implementare a Campaniei Multiregionale de informare a grupului țintă vulnerabil” (Regiuni mai puțin dezvoltate) necesare în vederea unei bune desfășurări a proiectului „Programul Național de Screening pentru Cancerul de Sân: Depistarea Activă, Responsabilitate, Informație și Acces – DARIA”, cod SMIS 352097. Regiunile în care va fi implementată campania de informare sunt următoarele: - Sud-Muntenia, 7 judete: Argeș, Călărași, Dâmbovița, Giurgiu, Ialomița, Prahova și Teleorman, - Sud-Est, 6 județe: Brăila, Buzău, Constanța, Galați, Tulcea și Vrancea - Nord-Est, 6 județe: Bacău, Botoșani, Iași, Neamț, Suceava, Vaslui.
Internal identifier: 1