2. Procedure
Procedure
Title: Odbiór i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych z terenu Gminy Kamienica w 2027 roku
Description: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na odbieraniu, transporcie i zagospodarowaniu w 2027 roku odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy na terenie Gminy Kamienica, a także domków letniskowych i innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno wypoczynkowe oraz punktu selektywnego zbierania odpadów. Wykonawca realizując zamówienie zobowiązuje się podejmować wszelkie możliwe, rozsądne działania i starania, leżące w jego kompetencjach, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, zmierzające do uzyskania jak największego poziomu recyklingu, zgodne z ustawą z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach ( t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 733, z 2026 r. poz. 912), oraz postanowieniami Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Kamienica
Internal identifier: ZP.271.3.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
Additional classification (cpv): 90512000 Refuse transport services, 90511000 Refuse collection services, 90513000 Non-hazardous refuse and waste treatment and disposal services, 90513100 Household-refuse disposal services, 90533000 Waste-tip management services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na odbieraniu, transporcie i zagospodarowaniu w 2027 roku odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy na terenie Gminy Kamienica, a także domków letniskowych i innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno wypoczynkowe oraz punktu selektywnego zbierania odpadów. Wykonawca realizując zamówienie zobowiązuje się podejmować wszelkie możliwe, rozsądne działania i starania, leżące w jego kompetencjach, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, zmierzające do uzyskania jak największego poziomu recyklingu, zgodne z ustawą z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach ( t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 733, z 2026 r. poz. 912), oraz postanowieniami Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Kamienica.