2. Procedure
Procedure
Title: Revitalizace bývalého areálu HEDVA
Description: Předmět plnění veřejné zakázky bude realizován na základě uzavřené smlouvy o dílo, na jejímž základě bude provedena výstavba stavebního komplexu občanského vybavení – bytový dům, veřejné parkoviště, parkoviště k bytovému domu, úprava komunikací a vše s tím spojené.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
Additional classification (cpv): 45211340 Multi-dwelling buildings construction work, 45233100 Construction work for highways, roads
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: REHEDVA
Options:
Description of the options: Zadavatel si vyhrazuje právo: - odstoupit od smlouvy o dílo v případě, že neobdrží finanční prostředky od poskytovatelů dotací nebo finanční podpory, - zúžit rozsah předmětu plnění v závislosti na přidělených finančních prostředcích od poskytovatelů dotací nebo finanční podpory.