2. Procedure
Procedure
Title: „Dostawa sprzętu komputerowego dla ZSMiL w Słupsku w ramach projektu pn. „Szkoła zawodowa szkołą dobrego wyboru – podniesienie jakości edukacji w ponadpodstawowych szkołach zawodowych (EFS+)”
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego dla Zespołu Szkół Mechanicznych i Logistycznych im. Tadeusza Tańskiego, ul. Mieczysława Niedziałkowskiego 2, 76-200 Słupsk. 2. Postępowanie prowadzone jest w ramach projektu w ramach projektu „Szkoła zawodowa szkołą dobrego wyboru – podniesienie jakości edukacji w ponadpodstawowych szkołach zawodowych (EFS+)”. 3. Rodzaj zamówienia: dostawa 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ oraz projekt umowy – Załącznik Nr 4 do SWZ . 5. Kody CPV: 30200000-1; 30230000-0 ; 30213100-6 ; 30213300-8 ; 30237300-2 ; 48900000-7 ; 48700000-5 6. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych części zamówienia. Zamawiający żąda wskazania w Jednolitym Dokumencie Zamówień Publicznych, zwanego dalej „JEDZ” części zamówienia których wykonanie powierzy Podwykonawcom oraz podał (o ile są mu wiadome na tym etapie) nazwy (firmy) tych Podwykonawców.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional classification (cpv): 30230000 Computer-related equipment, 30213100 Portable computers, 30213300 Desktop computer, 30237300 Computer supplies, 48900000 Miscellaneous software package and computer systems