656768-2026 - Competition
Sweden – Employee relocation services – Internationella bohagstransporter
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Internationella bohagstransporter
Description: Internationella bohagstransporter
Internal identifier: UD2026/03187
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79613000 Employee relocation services
5. Lot
Lot: LOT-0000
656768-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Omflyttning av personal – Internationella bohagstransporter
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: UD2026/03187
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79613000 Omflyttning av personal
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000