See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: DOSTAWA PRODUKTÓW LECZNICZYCH
Description: Przedmiotem zamówienia jest DOSTAWA PRODUKTÓW LECZNICZYCH, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Internal identifier: ZP/95/PN/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadanie nr 1 - LEKI – CZĘŚĆ 1
Description: Przedmiotem zamówienia są: LEKI – CZĘŚĆ 1, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Zadanie nr 2 - OZANIMODUM – PROGRAM LEKOWY
Description: Przedmiotem zamówienia jest: OZANIMODUM – PROGRAM LEKOWY, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Zadanie nr 3 - LEK - SUGAMMADEXUM
Description: Przedmiotem zamówienia jest: LEK - SUGAMMADEXUM, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: Zadanie nr 4 - RITUXIMABUM – PROGRAM LEKOWY
Description: Przedmiotem zamówienia jest: RITUXIMABUM – PROGRAM LEKOWY, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: Zadanie nr 5 - LEKI – CZĘŚĆ 2
Description: Przedmiotem zamówienia są: LEKI – CZĘŚĆ 2, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: Zadanie nr 6 - TOKSYNA BOTULINOWA (1) – PROGRAM LEKOWY
Description: Przedmiotem zamówienia jest: TOKSYNA BOTULINOWA (1) – PROGRAM LEKOWY, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Title: Zadanie nr 7 - MEPOLIZUMABUM – PROGRAM LEKOWY
Description: Przedmiotem zamówienia jest: MEPOLIZUMABUM – PROGRAM LEKOWY, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Title: Zadanie nr 8 - DURVALUMABUM – PROGRAM LEKOWY
Description: Przedmiotem zamówienia jest: DURVALUMABUM – PROGRAM LEKOWY, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Title: Zadanie nr 9 - LEK - ROCURONIUM
Description: Przedmiotem zamówienia jest: LEK - ROCURONIUM, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Internal identifier: 9
Lot: LOT-0010
Title: Zadanie nr 10 - LEK - CASPOFUNGIN
Description: Przedmiotem zamówienia jest: LEK - CASPOFUNGIN, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Internal identifier: 10
Lot: LOT-0011
Title: Zadanie nr 11 - LEK - AMPHOTERICINUM B
Description: Przedmiotem zamówienia jest: LEK - AMPHOTERICINUM B, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Internal identifier: 11
Lot: LOT-0012
Title: Zadanie nr 12 - LEK - THIOPENTALUM NATRICUM
Description: Przedmiotem zamówienia jest: LEK - THIOPENTALUM NATRICUM, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Internal identifier: 12
Lot: LOT-0013
Title: Zadanie nr 13 - LEK - ACICLOVIRUM
Description: Przedmiotem zamówienia jest: LEK - ACICLOVIRUM, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Internal identifier: 13
Lot: LOT-0014
Title: Zadanie nr 14 - TOKSYNA BOTULINOWA (2) – PROGRAM LEKOWY
Description: Przedmiotem zamówienia jest: TOKSYNA BOTULINOWA (2) – PROGRAM LEKOWY, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Internal identifier: 14