2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa oprogramowania
Description: Pakiet 1 - Pakiety oprogramowania antywirusowego; Pakiet 2 - Dostawa Oprogramowania do zarządzania i aktualizacji systemów operacyjnych i oprogramowania na stacjach roboczych, serwerach, urządzeniach sieciowych oraz dostawa oprogramowania do monitorowania infrastruktury informatycznej; Pakiet 3 - Dostawa licencji dostępowych dla użytkowników do systemu wirtualizacji; Pakiet 4 - Dostawa i wdrożenie oprogramowania SIEM.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 48000000 Software package and information systems
Additional classification (cpv): 48218000 License management software package, 48761000 Anti-virus software package, 72253200 Systems support services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet nr 1
Description: Pakiety oprogramowania antywirusowego
Options:
Description of the options: nie dotyczy
Lot: LOT-0002
Title: Pakiet nr 2
Description: Dostawa Oprogramowania do zarządzania i aktualizacji systemów operacyjnych i oprogramowania na stacjach roboczych, serwerach, urządzeniach sieciowych oraz dostawa oprogramowania do monitorowania infrastruktury informatyczne
Additional classification (cpv): 48218000 License management software package, 72253200 Systems support services
Lot: LOT-0003
Title: Pakiet nr 3
Description: Dostawa licencji dostępowych dla użytkowników do systemu wirtualizacji.
Additional classification (cpv): 48218000 License management software package
Lot: LOT-0004
Title: Pakiet nr 4
Description: Dostawa i wdrożenie oprogramowania SIEM.,