656841-2026 - Competition
Hungary – Repair and maintenance services of building installations – Elektromos rendszerek karbantartása,eseti javítása
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Elektromos rendszerek karbantartása,eseti javítása
Description: Elektromos rendszerek karbantartása, eseti javítása vállalkozási keretszerződés keretében 2 részben: 1. rész - Elektromos rendszerek karbantartása (általános) Villamoserőátviteli szekrények, elektromos autótöltők, térvilágítások, napelemek és hozzá kapcsolódó elektromos egységek, rendszerek karbantartása, eseti javítása, karbantartásból/eseti javításból eredendő kivitelezési feladatok. 2. rész - KÖF transzformátor karbantartása KÖF transformátor állomások időszakos karbantartása, eseti javítása.
Internal identifier: EKR001481042026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50700000 Repair and maintenance services of building installations
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Elektromos rendszerek karbantartása (általános)
Description: Elektromos rendszerek karbantartása, eseti javítása vállalkozási keretszerződés keretében: 1. rész Villamoserőátviteli szekrények, elektromos autótöltők, térvilágítások, napelemek és hozzá kapcsolódó elektromos egységek, rendszerek karbantartása, eseti javítása, karbantartásból/eseti javításból eredendő kivitelezési feladatok. Érintett berendezések - Villamos erőátviteli szekrények és a 0,4 KV helyiségben található berendezései (mennyiség ca: 444 db) - elektromos autótöltők (24 db) - térvilágítási hálózat (430 db) - napelemek és a hozzá kapcsolódó elektromos AC/DC egységek (1328 db, teljesítmény 511,5 kWp) A karbantartás magában foglalja: - gyártói előírások szerinti karbantartási feladatokat, - üzemszerű használatból eredő beállításokat, szabályozásokat, - fogyó kopó anyagok cseréjét, - szükséges ellenőrzési és mérési feladatokat. Amennyiben valamely berendezés tekintetében jogszabály kötelező karbantartási vagy felülvizsgálati gyakoriságot ír elő, azt kell alkalmazni. Jogszabályi előírás hiányában a gyártó üzemeltetési és karbantartási utasításában meghatározott gyakoriság irányadó. Az időszakos karbantartás félévente esedékes. A vállalkozó éves karbantartási ütemtervet készít, melyet minden hónap 5-ig aktualizál. Eseti javítási szolgáltatások A Vállalkozó 24 órás ügyeleti készenléti szolgálatot köteles tartani, oly módon, hogy az általa megadott telefonszámokra érkezett hibajelzés után a helyszínen a hibaelhárítást 4 órán belül megkezdi a szükséges létszámmal, valamint technikai eszközökkel. Eseti javítási szolgáltatások várható óraszáma összesen 110 óra/12 hónap. A karbantartások/eseti javítások során felmerülő, eseti jellegű kivitelezési munkák kizárólag előzetes helyszíni felmérés alapján elkészített, részletes műszaki és pénzügyi ajánlat elfogadását követően, külön megrendelés keretében végezhetők el. Ajánlatkérő rögzíti, hogy az ilyen típusú munkák a keretösszeg legfeljebb 10%-át tehetik ki. Részletes feladatleírást a műszaki leírás és az árazatlan költségvetés tartalmazza. A keretszerződés keretösszege: nettó 185.000.000.- Ft Ajánlatkérő a teljes keretösszeg 70%-ára vállal lehívási kötelezettséget. A műszaki leírás szerinti berendezésekre megadott darabszámok a jelenlegi állapotot tükrözik, melyhez képest a szerződés időtartama alatt a teljes mennyiség +20% mennyiségi eltérése lehetséges. A mennyiségi eltéréssel érintett berendezések típusa az alapmennyiség keretében megadott típusokkal műszakilag teljes mértékben egyenértékű, az adott berendezés tekintetében elvégzendő feladatok tartalma, mennyisége megegyezik az alapmennyiség tekintetében megadott berendezések tekintetében elvégzendő feladatokkal. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy ahol meghatározott gyártmányú vagy eredetű dologra, illetve konkrét eljárásra hivatkozik, ott a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) és (5) bekezdésében foglaltak szerint „az azzal egyenértékű” kifejezést is érti.
Internal identifier: EKR001481042026/1
Main classification (cpv): 50000000 Repair and maintenance services
Additional classification (cpv): 50700000 Repair and maintenance services of building installations, 50710000 Repair and maintenance services of electrical and mechanical building installations
Lot: LOT-0002
Title: KÖF transzformátor karbantartása
Description: Elektromos rendszerek karbantartása, eseti javítása vállalkozási keretszerződés keretében: 2. rész: KÖF transformátor állomások időszakos karbantartása, eseti javítása KÖF transformátorok mennyisége: 14 db) Karbantartási művelet leírások - Transzformátor állomás és középfeszültségű kapcsoló helyiség világításának karbantartása, szükség esetén izzó és fényforrás csere. - A transzformátorok és középfeszültségű kapcsoló berendezések karbantartása - Transzformátor állomások belső helyiségének takarítása Karbantartási műveletek A javasolt karbantartási műveletek a berendezés hosszútávú, üzembiztos működését biztosítják. Az eseményekhez kötött karbantartási műveletek a készülékek működési számától és a zárlati eseményektől függenek. A javasolt karbantartási műveleteket évente kell elvégezni. Burkolat ellenőrzése Portalanítás Gyűjtősín kötési pontok ellenőrzése Készülék csatlakozási pontok ellenőrzése Belső vezetékezés ellenőrzése Sorkapcsok ellenőrzése Eseti javítási szolgáltatások A Vállalkozó 24 órás ügyeleti készenléti szolgálatot köteles tartani, oly módon, hogy az általa megadott telefonszámokra érkezett hibajelzés után a helyszínen a hibaelhárítást 1 órán belül megkezdi a szükséges létszámmal, valamint technikai eszközökkel. Becsült mennyiségek KÖF transzformátor állomások időszakos karbantartása 10 alkalom/év Eseti javítási szolgáltatás hétköznap munkaidőben 80 óra/ év Eseti javítási szolgáltatás esti órákban, hétvégén, ünnepnapokon 30 óra/év Jegyzőkönyvek elkészítése 10 db/év Villamos biztonsági felülvizsgálatok(/mérési pont) 300 db/év Részletes feladatleírást a műszaki leírás és az árazatlan költségvetés tartalmazza. A keretszerződés keretösszege: nettó 15.000.000.- Ft Ajánlatkérő a teljes keretösszeg 70%-ára vállal lehívási kötelezettséget. A műszaki leírás szerinti berendezésekre megadott darabszámok a jelenlegi állapotot tükrözik, melyhez képest a szerződés időtartama alatt a teljes mennyiség +20% mennyiségi eltérése lehetséges. A mennyiségi eltéréssel érintett berendezések típusa az alapmennyiség keretében megadott típusokkal műszakilag teljes mértékben egyenértékű, az adott berendezés tekintetében elvégzendő feladatok tartalma, mennyisége megegyezik az alapmennyiség tekintetében megadott berendezések tekintetében elvégzendő feladatokkal. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy ahol meghatározott gyártmányú vagy eredetű dologra, illetve konkrét eljárásra hivatkozik, ott a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) és (5) bekezdésében foglaltak szerint „az azzal egyenértékű” kifejezést is érti. További információk a műszaki leírásban.
Internal identifier: EKR001481042026/2