656878-2026 - Competition
Estonia – Telephone and data transmission services – Keskne riigihange mobiiltelefoni- ja andmeside teenuse ostmiseks
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Keskne riigihange mobiiltelefoni- ja andmeside teenuse ostmiseks
Description: Riigihanke eesmärgiks on leida riigihanke alusdokumentides sätestatud mahus ning tingimustel mobiiltelefoniside kõne, lühisõnumi ja mobiilse andmeside ning lauatelefonide kõneteenuse (edaspidi teenus) osutaja. Raamlepingu sõlmib keskse hankijana Riigi Tugiteenuste Keskus. Raamlepingu alusel võivad hankelepinguid sõlmida kõik Riigi Tugiteenuste Keskusega riigihangete korraldamiseks keskse hankija teenuse või keskse hankija tugiteenuste osutamise kokkuleppe sõlminud hankijad. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 312259-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 64210000 Telephone and data transmission services
5. Lot
Lot: LOT-0000