656883-2026 - Competition
Poland – Medical gases – Dostawa gazów medycznych, technicznych i ciekłych z dzierżawą urządzeń - 6 zadań
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa gazów medycznych, technicznych i ciekłych z dzierżawą urządzeń - 6 zadań
Description: Przedmiot zamówienia stanowi dostawa gazów medycznych, technicznych i ciekłych dla Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie w podziale na 6 części ( ZADANIA) obejmujące: ZADANIE 1 - DZIERŻAWA URZĄDZEŃ DO PODAŻY TLENKU AZOTU ORAZ BUTLI WRAZ Z ZAKUPEM TLENKU AZOTU ORAZ AKCESORIÓW ZADANIE 2 - ZAKUP MIESZANINY PODTLENKU AZOTU I TLENU W STOSUNKU 1:1 ORAZ AKCESORIÓW WRAZ Z DZIERŻAWĄ BUTLI ZADANIE 3 – GAZY MEDYCZNE ZADANIE 4 – GAZY TECHNICZNE ZADANIE 5 - GAZY SPRĘŻONE MEDYCZNE ZADANIE 6 – ARGON MEDYCZNY W BUTLACH
Internal identifier: DZP-271-2-97/PN/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: znaczne zwiększenie zużycia wybranych gazów i wykorzystania wcześniejszych umów przetargowych, konieczność zapewnienia ciągłości dostaw niezbędnych do udzielania świadczeń zdrowotnych
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 24111500 Medical gases
Additional classification (cpv): 24100000 Gases
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: ZADANIE 1- DZIERŻAWA URZĄDZEŃ DO PODAŻY TLENKU AZOTU ORAZ BUTLI WRAZ Z ZAKUPEM TLENKU AZOTU ORAZ AKCESORIÓW
Description: Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia i warunków realizacji szczegółowo opisano w SWZ
Internal identifier: ZADANIE 1
Lot: LOT-0002
Title: ZADANIE 2- ZAKUP MIESZANINY PODTLENKU AZOTU I TLENU W STOSUNKU 1:1 ORAZ AKCESORIÓW WRAZ Z DZIERŻAWĄ BUTLI
Internal identifier: ZADANIE 2
Lot: LOT-0003
Title: ZADANIE 3 - GAZY MEDYCZNE
Internal identifier: ZADANIE 3
Lot: LOT-0004
Title: ZADANIE 4 - GAZY TECHNICZNE
Internal identifier: ZADANIE 4
Main classification (cpv): 24100000 Gases
Lot: LOT-0005
Title: ZADANIE 5 - GAZY SPRĘŻONE MEDYCZNE
Internal identifier: ZADANIE 5
Lot: LOT-0006
Title: ZADANIE 6 - ARGON MEDYCZNY W BUTLACH
Internal identifier: ZADANIE 6