656957-2026 - Competition
Poland – Antiseptics and disinfectants – Przetarg nieograniczony PN/56D/07/2026 na dostawę preparatów do dezynfekcji do Warszawskiego Szpitala Południowego sp. z o.o.
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Przetarg nieograniczony PN/56D/07/2026 na dostawę preparatów do dezynfekcji do Warszawskiego Szpitala Południowego sp. z o.o.
Description: Przedmiotem zamówienia są dostawy preparatów do dezynfekcji do Warszawskiego Szpitala Południowego sp. z o.o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 „Formularz asortymentowo-cenowy”.
Internal identifier: PN/56D/07/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33631600 Antiseptics and disinfectants
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadanie nr 1
Description: Zadanie nr 1 - Mycie i dezynfekcja powierzchni
Internal identifier: Zadanie nr 1
Lot: LOT-0002
Title: Zadanie nr 2
Description: Zadanie nr 2 - Higiena rąk (Mycie, Dezynfekcja oraz Pielęgnacja rąk)
Internal identifier: Zadanie nr 2
Lot: LOT-0003
Title: Zadanie nr 3
Description: Zadanie nr 3 - Preparaty do dezynfekcji powierzchni w obszarze embriologii i andrologii
Internal identifier: Zadanie nr 3
Lot: LOT-0004
Title: Zadanie nr 4
Description: Zadanie nr 4 - Dezynfekcja mechaniczna sprzętów medycznych w myjkach dezynfekatorach
Internal identifier: Zadanie nr 4
Lot: LOT-0005
Title: Zadanie nr 5
Description: Zadanie nr 5 - Chusteczki do dezynfekcji małych powierzchni
Internal identifier: Zadanie nr 5
Lot: LOT-0006
Title: Zadanie nr 6
Description: Zadanie nr 6 - Dezynfekcja małych i trudnodostępnych powierzchni
Internal identifier: Zadanie nr 6
Lot: LOT-0007
Title: Zadanie nr 7
Description: Zadanie nr 7 - Szczoteczka chirurgiczna
Internal identifier: Zadanie nr 7
Lot: LOT-0008
Title: Zadanie nr 8
Description: Zadanie nr 8 - Dezynfekcja endoskopów
Internal identifier: Zadanie nr 8
Lot: LOT-0009
Title: Zadanie nr 9
Description: Zadanie nr 9 - Balsam przeciwodleżynowy
Internal identifier: Zadanie nr 9
Lot: LOT-0010
Title: Zadanie nr 10
Description: Zadanie nr 10 - Bezbarwny i Barwiony preparat alkoholowy do dezynfekcji skóry
Internal identifier: Zadanie nr 10
Lot: LOT-0011
Title: Zadanie nr 11
Description: Zadanie nr 11 - Inne preparaty
Internal identifier: Zadanie nr 11
Lot: LOT-0012
Title: Zadanie nr 12
Description: Zadanie nr 12 – Preparaty dezynfekcyjne
Internal identifier: Zadanie nr 12