2. Procedure
Procedure
Title: NABAVA I UGRADNJA OPREME ZA ELEKTRONIČKU NAPLATU I VALIDACIJU KARATA U JAVNOM PRIJEVOZU
Description: Predmet nabave je NABAVA I UGRADNJA OPREME ZA ELEKTRONIČKU NAPLATU I VALIDACIJU KARATA U JAVNOM PRIJEVOZU. CPV oznaka i naziv: 30123100 - Uređaji za poništavanje karata OPIS PREDMETA NABAVE: Oprema koja je predmet ove nabave namijenjena je zamjeni zastarjelih, neispravnih i oštećenih uređaja u tramvajima i autobusima, te opremanju tramvajskih vozila i autobusa kojima se dopunjava vozni park Naručitelja. Od 2009. godine u Zagrebačkom električnom tramvaju d.o.o. u primjeni je sustav za automatsku naplatu prijevoza. Sustav je integriran sa sustavom za nadzor i upravljanje prometom tvrtke ATRON electronic GmbH, dok je za sustav automatske naplate karata i podršku uređajima proizveden od strane tvrtki Mikroelektronika i King ICT. Uređaji i oprema za naplatu i validaciju prijevoznih karata povezani su s ostalom opremom sustava za nadzor i upravljanje prometom putem IBIS protokola. Naručitelj trenutno u svom sustavu koristi sljedeće uređaje za naplatu i validaciju karata: Proizvođač Model Mikroelektronika CV24DCTEA Mikroelektronika CV24FCTEA Mikroelektronika CVB25 Mikroelektronika CVT25 Mikroelektronika CVB48 Mikroelektronika CVT48 Naručitelj trenutno u svom sustavu koristi sljedeće uređaje za nadzor i upravljanje prometom: Proizvođač Model ATRON electronic GmbH AVG4 ATRON Vehicle Geteway Uređaji i oprema za naplatu i validaciju prijevoznih karata koji su predmet ove nabave moraju biti u potpunosti kompatibilni s postojećim sustavom za naplatu i validaciju karata te sa sustavom za nadzor i upravljanje prometom, uključujući komunikaciju putem IBIS protokola.
Internal identifier: 026-49-2026-EVV
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30123100 Ticket-validation machines
5. Lot
Lot: LOT-0000