657078-2026 - Competition
Belgium – Printed matter and related products – Bestellen en leveren van drukwerken
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Bestellen en leveren van drukwerken
Description: Het AZ Sint-Maria vzw beschikt over een uitgebreid gamma drukwerken specifiek gelinkt aan de Ziekenhuisactiviteit evenals een gamma courante drukwerken die het Ziekenhuis wenst uit te besteden. De overeenkomst wordt afgesloten voor een periode van 2 jaar en kan 2 maal stilzwijgend verlengd worden met 12 maanden. De opdracht beoogt de implementatie van een totaal oplossing voor het bestellen, via een webplatform, en het leveren van drukwerken.
Internal identifier: PPP0QX-311/6169/AZSINTMARIA/2026-001
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 22000000 Printed matter and related products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: DRUK- EN KOPIEERWERKEN
Description: Het drukwerk omvat brochures, folders, affiches, naamkaartjes, verpleegdossiers, diverse aanvraagdocumenten, doorschrijfformulieren, briefpapier met logo en voetnoot e.d.
Internal identifier: AZSINTMARIA/2026-001_1
Additional classification (cpv): 22458000 Bespoke printed matter
Options:
Description of the options: Toegestane opties (Als optie wordt aan de Ondernemer ondersteuning gevraagd bij het opzetten van een webshop binnen de ICT-omgeving van het Ziekenhuis. Hierbij wordt de bestelmodule geïntegreerd met interne systemen (zoals gebruikersbeheer, goedkeuringsflows, budgetopvolging, enz.). De Ondernemer specifieert in zijn offerte de voor- en nadelen voor de gebruiker van het Ziekenhuis en de Ondernemer zelf, indien zou gewerkt worden met een interne webshop. Tevens geeft de Ondernemer de kost weer die gepaard gaat met het opzetten van deze bestelmodule en de ondersteuning gedurende de looptijd van de overeenkomst.)
Lot: LOT-0002
Title: OMSLAGEN
Description: Het drukwerk omvat omslagen met logo in diverse formaten.
Internal identifier: AZSINTMARIA/2026-001_2