657097-2026 - Competition
Belgium – Street-lighting maintenance services – Overheidsopdracht voor het onderhoud van de openbare verlichting op de bedrijfsterreinen van citydev.brussels (Perceel 1) en van de twee opvoerpompen op de site Da Vinci (Perceel 2), 2027–2030.
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Overheidsopdracht voor het onderhoud van de openbare verlichting op de bedrijfsterreinen van citydev.brussels (Perceel 1) en van de twee opvoerpompen op de site Da Vinci (Perceel 2), 2027–2030.
Description: Overheidsopdracht voor het onderhoud van de openbare verlichting op de bedrijfsterreinen van citydev.brussels (Perceel 1) en van de twee opvoerpompen op de site Da Vinci (Perceel 2), 2027–2030.
Internal identifier: IB230926
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50232100 Street-lighting maintenance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: IB230926 - Overheidsopdracht voor het onderhoud van de openbare verlichting op de terreinen voor economische activiteiten van citydev.brussels.
Description: Perceel 1 omvat het onderhoud van de installaties, evenals het opsporen en verhelpen van defecten aan de openbare verlichting op de bedrijfsterreinen van citydev.brussels, op basis van één bezoek per halfjaar.
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: IB230926 - Overheidsopdracht voor het onderhoud van de twee opvoerpompen op de site Da Vinci (Perceel 2) 2027–2030
Description: Onderhoud van de twee opvoerpompen; de werkzaamheden omvatten een tweejaarlijks bezoek voor: - Het reinigen van de technische kast en het controleren of alle mechanische en elektronische componenten naar behoren functioneren. - Het controleren van de werking van de pompen en het reinigen van de buitenzijde (met behulp van een kraanwagen). - Het leegpompen van water en andere reststoffen uit het pompstation en het afvoeren daarvan naar een erkende verwerkingslocatie (inclusief overlegging van een afvoerbewijs). - Inspectie van de installatie door een geaccrediteerde instantie (eenmaal tijdens de contractperiode, namelijk in 2030).
Internal identifier: 2
Main classification (cpv): 50511000 Repair and maintenance services of pumps