2. Procedure
Procedure
Title: Schoolmeubilair
Description: De opdracht betreft het leveren van schoolmeubilair voor de locaties van Zone.college. Het gaat hier om het adviseren, leveren, monteren en service verlenen van (merkonafhankelijk) schoolmeubilair. Het onderhouden van het schoolmeubilair is optioneel en zal op afroep plaatsvinden. Het betreft meubilair voor klaslokalen, praktijkruimten en kantine/ aula. ca. € 600.000 opdrachtwaarde
Internal identifier: 20262309
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Te verwachten aantal inschrijvers is beperkt
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39100000 Furniture
Additional classification (cpv): 39160000 School furniture
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Achterhoek en Stedendriehoek
Description: Dit perceel betreft de locaties Deventer, Twello, Borculo en Doetinchem € 600.000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: -
Lot: LOT-0002
Title: Twente en Zwolle
Description: Dit perceel betreft de locaties Almelo, Enschede, Hardenberg en Zwolle € 800.000
Internal identifier: 2