2. Procedure
Procedure
Title: Leveren van dranken op diverse locaties lokaal bestuur Diepenbeek (2027-2031)
Description: De uit te voeren levering betreft leveren van dranken en verbruiksgoederen voor volgende infrastructuur van lokaal bestuur Diepenbeek: * Gemeentehuis, Dorpsstraat 14 * Poortgebouw, Dorpsstraat 11 (te beleveren via Kogelstraat) * Huis Schoofs, Dorpsstraat 13 (te beleveren via Kogelstraat) * Openbare bibliotheek afdeling centrum, Marktplein 24/A * Technische dienst, Industrielaan 6 * Culturele infrastructuur: - Buurthuis zaal De Kei, Keistraat 26 - Gemeenschapscentrum De Plak, Servaasplein 14/15 - Ontmoetingscentrum Lutselus, Pastorijstraat 7 - Ontmoetingscentrum Rooierheide, Rooierheidestraat 100 - Ontmoetingshuis ’t Fonteintje, Stationsstraat 9 * WZC De Visserij, Onze-Lieve-Vrouwstraat 21 (te beleveren via Visserijstraat) * Gemeentelijke basisschool afdeling centrum, Kloosterstraat 34 te 3590 Diepenbeek Het zou kunnen dat het aantal locaties tijdens de looptijd van de opdracht wijzigen (vermeerderen of verminderen). De leverancier kan hiervoor geen schadevergoeding eisen.
Internal identifier: PPP019-1083/6290/2026N047
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15000000 Food, beverages, tobacco and related products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Leveren van dranken op diverse locaties lokaal bestuur Diepenbeek
Internal identifier: 2026N047_1
Additional classification (cpv): 15900000 Beverages, tobacco and related products