657156-2026 - Competition
Croatia – Network infrastructure – Mrežna infrastruktura po grupama: A) Aktivna mrežna infrastruktura B) Pasivna mrežna infrastruktura
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleMrežna infrastruktura po grupama: A) Aktivna mrežna infrastruktura B) Pasivna mrežna infrastruktura
DescriptionMrežna infrastruktura po grupama: A) Aktivna mrežna infrastruktura B) Pasivna mrežna infrastruktura
Internal identifierVV-25/26
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Main features of the procedureOtvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 32424000 Network infrastructure
5. Lot
LotLOT-0001
TitleA) Aktivna mrežna infrastruktura
DescriptionAktivna mrežna infrastruktura
Internal identifierVV-25/26-1
LotLOT-0002
TitleB) Pasivna mrežna infrastruktura
DescriptionPasivna mrežna infrastruktura
Internal identifierVV-25/26-2