See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: DE AANKOOP EN IMPLEMENTATIE VAN EEN ONLINE TESTPLATFORM BEVATTENDE PERSOONLIJKHEIDSVRAGENLIJSTEN EN HET TER BESCHIKKING STELLEN VAN OPLEIDINGSTOOLS VOOR HET INTERPRETEREN EN GEBRUIKEN VAN RAPPORTEN voor rekening van de FOD BOSA
Description: DE AANKOOP EN IMPLEMENTATIE VAN EEN ONLINE TESTPLATFORM BEVATTENDE PERSOONLIJKHEIDSVRAGENLIJSTEN EN HET TER BESCHIKKING STELLEN VAN OPLEIDINGSTOOLS VOOR HET INTERPRETEREN EN GEBRUIKEN VAN RAPPORTEN voor rekening van de FOD BOSA
Internal identifier: BOSA 0081
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: BOSA 0081 - 1
Description: AANKOOP EN IMPLEMENTATIE VAN EEN ONLINE TESTPLATFORM BEVATTENDE PERSOONLIJKHEIDSVRAGENLIJSTEN EN HET TER BESCHIKKING STELLEN VAN OPLEIDINGSTOOLS VOOR HET INTERPRETEREN EN GEBRUIKEN VAN RAPPORTEN
Internal identifier: 1