657208-2026 - Competition
Poland – Network equipment – Zakup przełączników rdzeniowych z dodatkami
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Zakup przełączników rdzeniowych z dodatkami
Description: 1. Przedmiotem zamówienia dostawa, instalacja, konfiguracja i uruchomienie infrastruktury sieciowej centrum danych w architekturze Leaf-Spine, obejmującej 2 przełączniki warstwy Spine, 4 przełączniki warstwy Leaf, komplet wkładek optycznych, okablowanie, licencje oraz wsparcie producenta. Zamówienie obejmuje również integrację rozwiązania z istniejącą infrastrukturą Zamawiającego, przeprowadzenie testów odbiorowych oraz przekazanie dokumentacji powykonawczej. 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Internal identifier: BGD-ZP.2610.32.2026.GK
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: 1. W niniejszym postępowaniu Zamawiający: 1) prowadzi procedurę postępowania w języku polskim; 2) nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp; 3) nie stawia wymagań w zakresie zatrudnienia osób, o których mowa w art. 95 ustawy Pzp; 4) nie stawia wymagań w zakresie zatrudnienia osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp; 5) nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp; 6) nie przewiduje zawarcia umowy ramowej; 7) nie przewiduje zwrotu kosztów udziału Wykonawców w postępowaniu; 8) nie wymaga przeprowadzenia przez Wykonawcę wizji lokalnej lub sprawdzenia dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia, o których mowa w art. 131 ust. 2 ustawy Pzp; 9) nie przewiduje wyboru najkorzystniejszej oferty z zastosowaniem aukcji elektronicznej; 10) będzie prowadził rozliczenia z Wykonawcami wyłącznie w walucie polskiej (PLN); 11) przewiduje odwróconą kolejność oceny ofert zgodnie z art. 139 ustawy Pzp; 12) nie przewiduje zastosowania prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp; 13) nie przewiduje możliwości udzielania zaliczek; 14) nie ustanawia obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań, o którym mowa odpowiednio w art. 60 i art. 121 ustawy Pzp; 15) nie dopuszcza składania ofert częściowych - Zamawiający nie dokonał podziału zamówienia na części, ponieważ przedmiot zamówienia stanowi jednolite rozwiązanie techniczne wymagające dostawy, instalacji, konfiguracji i uruchomienia jako jednego systemu. Podział zamówienia mógłby skutkować problemami z kompatybilnością elementów infrastruktury, rozproszeniem odpowiedzialności za integrację i prawidłowe działanie rozwiązania oraz utrudnieniami w realizacji gwarancji i wsparcia technicznego. Z uwagi na ścisłe powiązanie funkcjonalne i techniczne wszystkich elementów zamówienia podział na części nie jest zasadny; 16) nie dopuszcza składania ofert wariantowych; 17) wymaga wniesienia wadium; 18) nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy; 19) Zamawiający wymaga złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych; 20) Zamawiający nie wyznacza skróconego terminu składania ofert na podst. art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp; 21) zgodnie z art. 257 ustawy Pzp Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne pochodzące z budżetu Unii Europejskiej w ramach projektu „Zapewnienie dostępności oraz wykorzystania przez obywateli i przedsiębiorców innowacyjnych usług sieciowych i danych przestrzennych wraz z poprawą bezpieczeństwa, ochrony zdrowia i życia świadczoną przez administrację publiczną (Smart Geoportal)”, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane. 2. Ilekroć w SWZ jest mowa o: - dokumencie elektronicznym – należy przez to rozumieć każdą treść przechowywaną w postaci elektronicznej; - elektronicznej kopii – należy przez to rozumieć dokument elektroniczny opatrzony kwalifikowanym podpisem elektronicznym, będący kopią elektroniczną treści zapisanej w postaci papierowej, umożliwiający zapoznanie się z tą treścią i jej zrozumienie, bez konieczności bezpośredniego dostępu do oryginału; - kwalifikowanym podpisie elektronicznym – należy przez to rozumieć podpis elektroniczny wystawiony przez dostawcę kwalifikowanej usługi zaufania, będącym podmiotem świadczącym usługi certyfikacyjne, spełniającym wymogi bezpieczeństwa określone w ustawie z dnia 5 września 2016 r. o usługach zaufania oraz identyfikacji elektronicznej (tj. Dz. U. z 2024 r. poz. 1725 z późn. zm.). Zgodnie z art. 3 pkt 12 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 910/2014 z dnia 23 lipca 2014 r. w sprawie identyfikacji elektronicznej i usług zaufania w odniesieniu do transakcji elektronicznych na rynku wewnętrznym oraz uchylające dyrektywę 1999/93/WE (Dz. Urz. UE L Nr 257, str. 73), podpis kwalifikowany to zaawansowany podpis elektroniczny, który jest składany za pomocą kwalifikowanego urządzenia do składania podpisu elektronicznego i który opiera się na kwalifikowanym certyfikacie podpisu elektronicznego.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 32420000 Network equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: BDG-ZP.2610.32.2026.GK