657322-2026 - Competition
Poland – Microscopes – Dostawa 6 sztuk mikroskopów do pracowni dydaktycznych
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa 6 sztuk mikroskopów do pracowni dydaktycznych
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 6 sztuk mikroskopów do pracowni dydaktycznej, szczegółowo opisanego w Zał. nr 3 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia. 2. W celu potwierdzenia zgodności oferowanego przedmiotu zamówienia z wymaganiami Zamawiającego, Wykonawca jest zobowiązany do wskazania w Zał. nr 1 do SWZ – Formularz ofertowy podstawowych parametrów technicznych oferowanych urządzeń, obejmujących co najmniej producenta, markę, model oraz wskazania linku do szczegółowej specyfikacji urządzenia na stronie internetowej Producenta/Dystrybutora lub Wykonawcy. 3. Podane informacje muszą umożliwić jednoznaczną identyfikację oferowanego urządzenia oraz weryfikację jego parametrów technicznych. 4. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w SWZ oraz w załącznikach stanowiących integralną część SWZ, w tym w szczególności zgodnie z Zał. nr 3 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Zał. nr 4 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy określających zakres i warunki świadczenia dostawy.
Internal identifier: BZP.2710.60.2026.ECS
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38510000 Microscopes
Additional classification (cpv): 38634000 Optical microscopes
5. Lot
Lot: LOT-0001