2. Procedure
Procedure
Title: Dodávka regálových a úložných systémů pro depozitář Muzea v Bruntále
Description: Předmětem veřejné zakázky je dodávka, montáž a instalace regálových a úložných systémů pro nový depozitář Muzea v Bruntále. Zakázka zahrnuje pevné ocelové regály a související manipulační vybavení pro ukládání sbírkových předmětů, jakož i kapacitní posuvné regálové systémy a speciální úložné prvky určené pro bezpečné a efektivní uložení různých typů sbírkových fondů. Dodávané vybavení musí splňovat požadavky na dlouhodobé archivní a depozitární ukládání a umožnit hospodárné využití skladovacích prostor. Součástí předmětu plnění je doprava, montáž, seřízení a předání kompletně funkčního systému. Veřejná zakázka je členěna na 2 části. Blíže viz ZD.
Internal identifier: 132/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39151100 Racking
Additional classification (cpv): 44316300 Grilles, 42418900 Loading or handling machinery, 39131100 Archive shelving, 44421720 Lockers, 45223100 Assembly of metal structures, 45223110 Installation of metal structures
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pevné ocelové regály a příslušenství
Description: Dodávka pevných ocelových regálů s příslušenstvím, včetně návodů k použití. Blíže viz ZD.
Internal identifier: Část 1 VZ
Additional classification (cpv): 42418900 Loading or handling machinery, 44316300 Grilles, 39131100 Archive shelving, 44421720 Lockers, 45223100 Assembly of metal structures, 45223110 Installation of metal structures
Lot: LOT-0002
Title: Posuvné regály a úložné systémy
Description: Dodávka a montáž posuvných regálů, roštů a úložného systému do objektu depozitáře Muzea v Bruntále. Blíže viz ZD.
Internal identifier: Část 2 VZ
Additional classification (cpv): 39131100 Archive shelving, 44316300 Grilles, 44421720 Lockers, 45223100 Assembly of metal structures, 45223110 Installation of metal structures