2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa fabrycznie nowych pojazdów (jednej marki) ładowarki teleskopowej i wózka widłowego wraz z osprzętem do obsługi Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, w ramach projektu pn. „Budowa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych wraz z infrastrukturą w Starachowicach” – Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko - Fundusze Europejskie (...)
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa ładowarki teleskopowej i wózka widłowego wraz z osprzętem do obsługi Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych zwanych dalej pojazdem. Realizowane jest w ramach projektu „Budowa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych wraz z infrastrukturą w Starachowicach” – Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko - Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klima, Środowisko w ramach działania FENX.01.04 Gospodarka odpadami oraz gospodarka o obiegu zamkniętym programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027. Zamówienie obejmuje: a) dostawę 1 sztuki fabrycznie nowej ładowarki teleskopowej wraz z osprzętem (Załącznik nr 1). b) dostawę 1 sztuki fabrycznie nowego wózka widłowego wraz z osprzętem (Załącznik nr 2). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 i nr 2 do SWZ. Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, w przypadku nieprzyznania środków, które miały być przeznaczone na sfinansowanie całości lub części zamówienia.
Internal identifier: ZP.271.53.2026.ESł
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Kwalifikacja podmiotowa Wykonawcy po badaniu i ocenie ofert - art. 139 ustawy Pzp. W przedmiotowym postępowaniu zostanie zastosowana procedura określona w art. 139 ustawy Pzp, zgodnie z którą, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Zamawiający wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni od dnia wezwania, aktualnych na dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów. Więcej w pkt. 7 SWZ.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 43250000 Front-end shovel loaders
Additional classification (cpv): 43261100 Mechanical shovel loaders, 42415110 Forklift trucks
5. Lot
Lot: LOT-0001