657356-2026 - Competition
Poland – Waste-tip management services – Wywóz odpadów komunalnych z obiektów służbowych PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Zakładu Linii Kolejowych w Warszawie z podziałem na zadania.
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Wywóz odpadów komunalnych z obiektów służbowych PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Zakładu Linii Kolejowych w Warszawie z podziałem na zadania.
Description: Przedmiotem Umowy jest wywóz odpadów komunalnych z obiektów służbowych PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Zakładu Linii Kolejowych w Warszawie w okresie od 01.01.2027 do 31.12.2027 r. z podziałem na Zadania. 1) Zadanie 1 – wywóz odpadów komunalnych z obiektów zlokalizowanych na terenie m. st. Warszawy, w granicach ISE Warszawa Centrum, Zachód i Wschód, oznaczonych w Załączniku nr 1 do OPZ; 2) Zadanie 2 – wywóz odpadów komunalnych z obiektów zlokalizowanych w obrębie Kutno i Łowicz, w granicach ISE Kutno i ISE Warszawa Zachód, oznaczonych w Załączniku nr 2 do OPZ; 3) Zadanie 3 – wywóz odpadów komunalnych z obiektów zlokalizowanych w obrębie miasta Płock, w granicach ISE Kutno, oznaczonych w Załączniku nr 3 do OPZ; 4) Zadanie 4 - wywóz odpadów komunalnych z obiektów zlokalizowanych poza granicami m.st. Warszawa oznaczonych w Załączniku nr 4 do OPZ.
Internal identifier: 0111/IZ01GM/03420/03446/26/P
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90533000 Waste-tip management services
5. Lot
Lot: LOT-0003
Title: Wywóz odpadów komunalnych z obiektów służbowych PKP Polskie Linie Kolejowe zlokalizowanych w obrębie m. st. Warszawy- ISE Warszawa Centrum, Zachód i Wschód - Zadanie 1
Description: Wywóz odpadów komunalnych z obiektów służbowych PKP Polskie Linie Kolejowe zlokalizowanych w obrębie m. st. Warszawy- ISE Warszawa Centrum, Zachód i Wschód
Internal identifier: 0111/IZ01GM/03420/03446/P.1
Lot: LOT-0004
Title: Wywóz odpadów komunalnych z obiektów służbowych PKP Polskie Linie Kolejowe zlokalizowanych w obrębie Kutno i Łowicz - ISE Kutno i ISE Warszawa Zachód- Zadanie 2
Description: Wywóz odpadów komunalnych z obiektów służbowych PKP Polskie Linie Kolejowe zlokalizowanych w obrębie Kutno i Łowicz - ISE Kutno i ISE Warszawa Zachód
Internal identifier: 0111/IZ01GM/03420/03446/26/P.2
Lot: LOT-0005
Title: Wywóz odpadów komunalnych z obiektów służbowych Zamawiającego z obiektów z obrębu miasta Płock, ISE Kutno - Zadanie 3
Description: Wywóz odpadów komunalnych z obiektów służbowych Zamawiającego z obiektów z obrębu miasta Płock, ISE Kutno
Internal identifier: 0111/IZ01GM/03420/03446/26/P.3
Lot: LOT-0006
Title: Wywóz odpadów komunalnych z obiektów służbowych Zamawiającego zlokalizowanych poza granicami m.st. Warszawa - Zadanie 4
Description: Wywóz odpadów komunalnych z obiektów służbowych Zamawiającego zlokalizowanych poza granicami m.st. Warszawa
Internal identifier: 0111/IZ01GM/03420/03446/26/P.4