657363-2026 - Competition
Poland – Motor vehicles – Dostawa pojazdów specjalistycznych do czyszczenia kanalizacji z systemem odzysku wody (3 części)
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleDostawa pojazdów specjalistycznych do czyszczenia kanalizacji z systemem odzysku wody (3 części)
Description1. Dostawa pojazdów specjalistycznych do czyszczenia kanalizacji z systemem odzysku wody (3 części) 2. Przedmiot zamówienia sklasyfikowany jest we Wspólnym Słowniku Zamówień kod CPV: Dla części 1-3: Główny kod CPV: 34100000-8 Pojazdy silnikowe Dodatkowe kody CPV: 34114000-9 Pojazdy specjalne 34144212-7 Cysterny do transportu wody 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony we wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 4 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści specyfikacji, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Internal identifierFZ.270.8.2026.MG3 Dostawa pojazdów specjalistycznych do czyszczenia kanalizacji z systemem odzysku wody (3 części)
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 34100000 Motor vehicles
Additional classification (cpv): 34114000 Specialist vehicles, 34144212 Water-tender vehicles
5. Lot
LotLOT-0001
TitleFZ.270.8.2026.MG3 - Dostawa pojazdu specjalistycznego do czyszczenia kanalizacji z systemem odzysku wody (cz.1)
Description1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa pojazdu specjalistycznego do czyszczenia kanalizacji z systemem odzysku wody - cz.1 2.Przedmiot zamówienia sklasyfikowany jest we Wspólnym Słowniku Zamówień kod CPV: Dla części 1 Główny kod CPV:34100000-8 Pojazdy silnikowe Dodatkowe kody CPV: 34114000-9 Pojazdy specjalne 34144212-7 Cysterny do transportu wody 3.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony we wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 4 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści specyfikacji, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
LotLOT-0002
TitleFZ.270.8.2026.MG3 - Dostawa pojazdu specjalistycznego do czyszczenia kanalizacji z systemem odzysku wody (cz.2)
Description1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa pojazdu specjalistycznego do czyszczenia kanalizacji z systemem odzysku wody - cz.2 2.Przedmiot zamówienia sklasyfikowany jest we Wspólnym Słowniku Zamówień kod CPV: Dla części 2 Główny kod CPV:34100000-8 Pojazdy silnikowe Dodatkowe kody CPV: 34114000-9 Pojazdy specjalne 34144212-7 Cysterny do transportu wody 3.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony we wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 4 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści specyfikacji, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
LotLOT-0003
TitleFZ.270.8.2026.MG3 - Dostawa pojazdu specjalistycznego do czyszczenia kanalizacji z systemem odzysku wody (cz.3)
Description1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa pojazdu specjalistycznego do czyszczenia kanalizacji z systemem odzysku wody - cz.3 2.Przedmiot zamówienia sklasyfikowany jest we Wspólnym Słowniku Zamówień kod CPV: Dla części 3 Główny kod CPV:34100000-8 Pojazdy silnikowe Dodatkowe kody CPV: 34114000-9 Pojazdy specjalne 34144212-7 Cysterny do transportu wody 3.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony we wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 4 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści specyfikacji, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania