2. Procedure
Procedure
Title: Laivų stebėjimo sistemos priežiūra ir tobulinimas
Description: PALYDOVINĖS ŽVEJYBOS LAIVŲ STEBĖJIMO SISTEMOS PROGRAMINĖS ĮRANGOS VTRACK ATNAUJINIMO IR TECHNINĖS PAGALBOS PASLAUGOS
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72211000 Programming services of systems and user software
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 0