657447-2026 - Competition
Bulgaria – Food, beverages, tobacco and related products – „Периодични доставки на хранителни продукти на едро за нуждите на второстепенни разпоредители с бюджет към Община Ямбол по обособени позиции“
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: „Периодични доставки на хранителни продукти на едро за нуждите на второстепенни разпоредители с бюджет към Община Ямбол по обособени позиции“
Description: „Периодични доставки на хранителни продукти на едро за нуждите на второстепенни разпоредители с бюджет към Община Ямбол по обособени позиции“ ​​​​​​​
Internal identifier: 604968
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15000000 Food, beverages, tobacco and related products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: „Периодични доставки на хранителни продукти на едро за нуждите на Детските градини" в съответствие с минималните изисквания на Възложителя, посочени в Техническата спец
Description: ​​​​​​​№ Продукт Мярка Количество 24 месеца 1 Извара кг 2968 2 Кашкавал от краве мляко кг 2054 3 Българско кисело мляко (ЗНП) бр 75884 4 Българско кисело мляко (ЗНП) бр 51226 5 Масло краве бр 21716 6 Прясно мляко л 59494 7 Българско бяло саламурено сирене (ЗНП) кг 10347 8 Заешко месо кг 2179 9 Мляно месо УС 10/2018 Стара планина кг 9292 10 Пиле грил кг 2895 11 Пилешки бутчета кг 1460 12 Пилешко филе кг 8605 13 Пуешко месо кг 569 14 Свински бут без кост кг 4732 15 Телешко месо кг 625 16 Варена шунка от месо от свински бут без кост кг 954 17 Филе Бяла Риба кг 2418 18 Филе скумрия кг 8115 19 Филе от риба сьомга кг 312 20 Филе тилапия кг 28 21 Яйца кокоши L кашон 180 бр. бр 93652 22 Яйца клас А -размер L бр 105868 23 Слънчогледово масло л 5982 24 Брашно кг 9502 25 Галета кг 20 26 Грис пшеничен кг 699 27 Домашна юфка бр 1032 28 Елда кг 10 29 Жито бр 2558 30 Грис царевичен кг 389 31 Кори бр 11680 32 Кус кус бр 3188 33 Макарони бр 5842 34 Макарони пълнозърнести бр 774 35 Мюсли бр 290 36 Нишесте бр 11790 37 Нишесте кг 126 38 Нишесте царевично бр 630 39 Овесени ядки кг 950 40 Ориз кг 3744 41 Спагети бр 1058 42 Фиде бр 470 43 Юфка бр 798 44 Бисквити обикновени с краве масло бр 15206 45 Бишкоти бр 1580 46 Козунак бр 50 47 Хляб Добруджа бр 34980 48 Хляб Пълнозърнест УС 07/2019 бр 24994 49 Боб кг 1752 50 Булгур кг 76 51 Леща кг 1236 52 Гъби консерва бр 48 53 Гювеч консерва бр 36 54 Доматено пюре бр 852 55 Домати небелени консерва бр 9440 56 Домати консерва бр 3552 57 Домати кг 6812 58 Замразен грах кг 2765 59 Замразен гювеч кг 290 60 Замразен зелен фасул кг 1185 61 Замразен карфиол кг 688 62 Замразен спанак кг 3800 63 Замразена супа смес зеленчукова кг 1405 64 Замразени броколи кг 615 65 Замразени зеленчуци микс кг 255 66 Зеле кг 5419 67 Зелен фасул консерва бр 1422 68 Картофи кг 23193 69 Копър вр 996 70 Корнишони бр 132 71 Краставици кг 9759 72 Лук кромид зрял кг 7263 73 Лютеница бр 5866 74 Магданоз вр 3588 75 Моркови кг 7950 76 Праз лук кг 65 77 Пресен лук вр 74 78 Тиква кг 1830 79 Тиквички кг 2152 80 Червено цвекло кг 493 81 Целина глави кг 148 82 Чесън сух на глави кг 48 83 Чушки кг 2015 84 Банани кг 36243 85 Грозде кг 1494 86 Дини кг 7747 87 Кайсии кг 840 88 Киви кг 4165 89 Компот кайсия бр 1250 90 Компот белена праскова бр 2608 91 Конфитюр бр 938 92 Круши кг 9390 93 Лимони кг 148 94 Мандарини кг 2946 95 Шипков Мармалад бр 18 96 Натурален сок 100 % Портокал л 24 97 Нектарини кг 764 98 Портокали кг 9050 99 Праскови кг 1516 100 Пъпеши кг 3578 101 Стафиди кг 58 102 Ябълки кг 31640 103 Рафинирана бяла захар кг 6804 104 Мед кофа 1 кг кг 846 105 Пудра захар кг 174 106 Шоколадов корнфлейкс бр 1292 107 Бакпулвер бр 6660 108 Босилек сух бр 40 109 Ванилия бр 6160 110 Дафинов лист бр 120 111 Джоджен сух бр 1640 112 Канела бр 900 113 Кимион млян бр 40 114 Оцет Винен бр 456 115 Подправка универсална зеленчукова бр 56 116 Сода бикарбонат бр 1184 117 Сол трапезна ситна кг 1032 118 Целина суха бр 160 119 Черен пипер бр 80 120 Червен пипер бр 1072 121 Чубрица ронена бр 3600 122 Какао кг 26 123 Какао на прах за пиене бр 94 124 Чай билков бр 288 125 Чай плодов бр 714 126 Мая за хляб кг 29 127 Био телешко месо за готвене кг 2320 128 Био кисело краве мляко бр 35316 129 Био слънчогледово олио за готвене бр 658 130 Био универсално бяло брашно микс (без глутен) бр 3779 131 Био червена леща бр 337 132 Био картофи кг 1672 133 Био краставици кг 1672 134 Био домати кг 1672 135 Био банани кг 6213 136 Био нерафинирана тръстикова захар бр 1003
Internal identifier: 604970
Additional classification (cpv): 15500000 Dairy products, 15511000 Milk, 15100000 Animal products, meat and meat products, 15119600 Fish meat, 03142500 Eggs, 15411100 Vegetable oils, 15612200 Cereal flour, 15850000 Pasta products, 03212000 Potatoes and dried vegetables, 03222400 Olives, 03200000 Cereals, potatoes, vegetables, fruits and nuts, 15332230 Marmalades, 15332290 Jams, 15321000 Fruit juices, 15540000 Cheese products, 15898000 Yeast, 15831600 Honey, 15542100 Cottage cheese, 15851000 Farinaceous products, 03221212 Green beans, 03221221 Garden peas, 03221000 Vegetables, 15300000 Fruit, vegetables and related products, 15331100 Fresh or frozen vegetables
Options:
Description of the options: За Обособена позиция № 1 е предвидена опция на обща стойност до 730 200 евро без ДДС, включена в прогнозната стойност на обществената поръчка, разпределена както следва: ✓ Опция на стойност до 657 180 евро без ДДС, която може да бъде активирана в следните случаи: - при изчерпване на стойността на договора преди изтичане на срока му, като Възложителят има право да възлага допълнителни доставки; - след изтичане на срока на договора, като Възложителят има право да го продължи при същите условия за срок до 12 месеца или до изчерпване на стойността на опцията, в зависимост от това кое от двете обстоятелства настъпи по-рано. ✓ Опция на стойност до 73 020 евро без ДДС, която може да бъде активирана при възникване на необходимост от доставка на хранителни продукти, които не са включени в техническата спецификация. При активиране на тази опция по време на изпълнението на договора съответните продукти се доставят по цени съгласно бюлетина на „САПИ“ ЕООД, валидни към датата на доставката. В случай че стойността на някоя от предвидените опции не бъде изцяло използвана, неизползваният остатък може да бъде прехвърлен и използван за активиране на другата опция, при условие че общата стойност на всички активирани опции не надвишава 730 200 евро без ДДС.
Lot: LOT-0002
Title: „Периодични доставки на хранителни продукти на едро за нуждите на Детски ясли и Детска кухня“
Description: № Продукт Мярка Количество 24 месеца 1 2 5 6 1 Извара кг 426 2 Кашкавал от краве мляко кг 60 3 Българско кисело мляко (ЗНП) бр 7254 4 Масло краве бр 8228 5 Прясно мляко л 3250 6 Българско бяло саламурено сирене (ЗНП) кг 432 7 Пълномаслено мляко на прах бр 5664 8 Агнешко месо плешка кг 167 9 Заешко месо кг 1460 10 Пиле грил кг 247 11 Пилешко филе кг 4249 12 Пуешко месо кг 1952 13 Свински бут без кост кг 647 14 Телешко месо кг 1900 15 Филе Бяла Риба кг 486 16 Филе от риба сьомга кг 111 17 Филе тилапия кг 738 18 Яйца клас А -размер L бр 41268 19 Слънчогледово масло л 1886 20 Брашно кг 2640 21 Грис пшеничен кг 1072 22 Домашна юфка бр 344 23 Елда кг 22 24 Жито бр 324 25 Грис царевичен кг 67 26 Киноа кг 26 27 Кори бр 828 28 Кус кус бр 832 29 Макарони бр 442 30 Нишесте бр 1080 31 Нишесте кг 1460 32 Нишесте царевично кг 80 33 Нишесте царевично бр 40 34 Овесени ядки кг 880 35 Ориз кг 1528 36 Фиде бр 1512 37 Юфка бр 144 38 Бисквити обикновени с краве масло бр 2670 39 Бишкоти бр 64 40 Хляб Добруджа бр 3422 41 Боб кг 256 42 Боб лющен кг 80 43 Булгур кг 62 44 Леща кг 202 45 Лющена леща кг 140 46 Домати небелени консерва бр 144 47 Домати консерва бр 5808 48 Домати кг 923 49 Замразен грах кг 1245 50 Замразен зелен фасул кг 840 51 Замразен карфиол кг 170 52 Замразен спанак кг 1595 53 Замразена супа смес зеленчукова кг 1100 54 Замразена царевица-ронена кг 70 55 Замразени броколи кг 465 56 Замразени зеленчуци микс кг 330 57 Замразено брюкселско зеле кг 55 58 Зеле кг 693 59 Зелен фасул консерва бр 192 60 Картофи кг 16252 61 Копър вр 444 62 Краставици кг 347 63 Лук кромид зрял кг 1441 64 Лютеница бр 408 65 Магданоз вр 2332 66 Моркови кг 2404 67 Праз лук кг 223 68 Пресен лук вр 12 69 Тиква кг 1078 70 Тиквички кг 1269 71 Червено цвекло кг 311 72 Целина глави кг 31 73 Чушки кг 440 74 Банани кг 3162 75 Грозде кг 107 76 Дини кг 664 77 Кайсии кг 72 78 Киви кг 281 79 Компот кайсия бр 1224 80 Компот белена праскова бр 958 81 Компот сини сливи бр 744 82 Конфитюр бр 1064 83 Круши кг 135 84 Лимони кг 5 85 Мандарини кг 235 86 Шипков Мармалад бр 444 87 Нектарини кг 119 88 Портокали кг 1023 89 Праскови кг 162 90 Пъпеши кг 369 91 Стафиди кг 24 92 Ябълки кг 5508 93 Рафинирана бяла захар кг 2360 94 Пудра захар кг 8 95 Бакпулвер бр 990 96 Ванилия бр 520 97 Дафинов лист бр 14 98 Джоджен сух бр 900 99 Канела бр 140 100 Оцет Винен бр 20 101 Сол трапезна ситна кг 370 102 Червен пипер бр 866 103 Чубрица ронена бр 610 104 Какао кг 6 105 Какао на прах за пиене бр 20 106 Чай плодов бр 134 107 Био телешко месо за готвене кг 658 108 Био кисело краве мляко бр 2227 109 Био слънчогледово олио за готвене бр 207 110 Био универсално бяло брашно микс (без глутен) бр 1306 111 Био червена леща бр 81 112 Био картофи кг 668 113 Био краставици кг 668 114 Био домати кг 668 115 Био банани кг 792 116 Био нерафинирана тръстикова захар бр 260
Internal identifier: 605595
Description of the options: За Обособена позиция № 2 е предвидена опция на обща стойност до 192 300 евро без ДДС, включена в прогнозната стойност на обществената поръчка, разпределена както следва: ✓ Опция на стойност до 173 070 евро без ДДС, която може да бъде активирана в следните случаи: - при изчерпване на стойността на договора преди изтичане на срока му, като Възложителят има право да възлага допълнителни доставки; - след изтичане на срока на договора, като Възложителят има право да го продължи при същите условия за срок до 12 месеца или до изчерпване на стойността на опцията, в зависимост от това кое от двете обстоятелства настъпи по-рано. ✓ Опция на стойност до 19 230 евро без ДДС, която може да бъде активирана при възникване на необходимост от доставка на хранителни продукти, които не са включени в техническата спецификация. При активиране на тази опция по време на изпълнението на договора съответните продукти се доставят по цени съгласно бюлетина на „САПИ“ ЕООД, валидни към датата на доставката. В случай че стойността на някоя от предвидените опции не бъде изцяло използвана, неизползваният остатък може да бъде прехвърлен и използван за активиране на другата опция, при условие че общата стойност на всички активирани опции не надвишава 192 300 евро без ДДС.
Lot: LOT-0003
Title: „Периодични доставки на хранителни продукти на едро за нуждите на Домашен социален патронаж“
Description: Прогнозни количества за доставка. № Продукт Мярка Количество 24 месеца 1 Кашкавал от краве мляко кг 128 2 Българско кисело мляко (ЗНП) бр 8600 3 Българско бяло саламурено сирене по БДС 15:2024 или еквивалент кг 400 4 Агнешко месо плешка кг 97 5 Агнешки комплект кг 175 6 Кайма смес кг 2180 7 Карначета кг 830 8 Кебапче сурово - 0,080 кг - от свинско месо бр 1440 9 Кренвирши кг 247 10 Кюфте сурово - 0,080 кг - от свинско месо бр 720 11 Наденица, тип македонска или еквивалент кг 273 12 Малотраен колбас кг 114 13 Пастет свински бр 60 14 Пиле грил кг 1763 15 Пилешки бутчета кг 4120 16 Пилешки воденички кг 314 17 Пилешки дробчета кг 416 18 Пилешко филе кг 631 19 Свински бут без кост кг 71 20 Свинско месо врат без кост кг 3007 21 Сурова наденица кг 214 22 Филе скумрия кг 631 23 Яйца кокоши L кашон 180 бр. бр 24480 24 Олио л 2556 25 Брашно кг 1040 26 Галета кг 20 27 Ориз кг 1600 28 Фиде бр 1104 29 Козунак бр 342 30 Хляб Добруджа бр 3912 31 Боб кг 444 32 Леща кг 188 33 Гъби консерва бр 1080 34 Домати небелени консерва бр 5328 35 Домати консерва бр 960 36 Домати кг 1141 37 Замразен грах кг 1180 38 Замразен зелен фасул кг 1140 39 Замразен спанак кг 1040 40 Замразена супа смес зеленчукова кг 460 41 Замразени зеленчуци микс кг 40 42 Зеле кг 1988 43 Зелев лист бр 880 44 Картофи кг 6997 45 Корнишони бр 480 46 Краставици кг 130 47 Лук кромид зрял кг 2059 48 Магданоз вр 1160 49 Маслини кг 120 50 Моркови кг 1399 51 Пресен лук вр 300 52 Тиквички кг 341 53 Чушки кг 560 54 Дафинов лист бр 40 55 Джоджен сух бр 700 56 Оцет Винен бр 336 57 Подправка универсална зеленчукова бр 300 58 Сол трапезна ситна кг 480 59 Целина суха бр 200 60 Черен пипер бр 1560 61 Червен пипер бр 700 62 Чубрица ронена бр 1420 63 Русенско варено бр 60 64 Био телешко месо за готвене кг 840 65 Био кисело краве мляко бр 1091 66 Био слънчогледово олио за готвене бр 281 67 Био универсално бяло брашно микс (без глутен) бр 518 68 Био червена леща бр 70 69 Био картофи кг 469 70 Био краставици кг 469 71 Био домати кг 469
Internal identifier: 605596
Description of the options: За Обособена позиция № 3 е предвидена опция на обща стойност до 100 600 евро без ДДС, включена в прогнозната стойност на обществената поръчка, разпределена както следва: ✓ Опция на стойност до 90 540 евро без ДДС, която може да бъде активирана в следните случаи: - при изчерпване на стойността на договора преди изтичане на срока му, като Възложителят има право да възлага допълнителни доставки; - след изтичане на срока на договора, като Възложителят има право да го продължи при същите условия за срок до 12 месеца или до изчерпване на стойността на опцията, в зависимост от това кое от двете обстоятелства настъпи по-рано. ✓ Опция на стойност до 10 060 евро без ДДС, която може да бъде активирана при възникване на необходимост от доставка на хранителни продукти, които не са включени в техническата спецификация. При активиране на тази опция по време на изпълнението на договора съответните продукти се доставят по цени съгласно бюлетина на „САПИ“ ЕООД, валидни към датата на доставката. В случай че стойността на някоя от предвидените опции не бъде изцяло използвана, неизползваният остатък може да бъде прехвърлен и използван за активиране на другата опция, при условие че общата стойност на всички активирани опции не надвишава 730 200 евро без ДДС.
Lot: LOT-0004
Title: „Периодични доставки на хранителни продукти на едро за нуждите на Дом за стари хора“
Description: Таблица на видовете храни и прогнозни количества за срока на договора – 24 /двадесет и четири/ месеца: № Продукт Мярка Количество 24 месеца 1 Кашкавал от краве мляко кг 1836 2 Българско кисело мляко (ЗНП) бр 71600 3 Крема сирене бр 10160 4 Масло краве бр 18720 5 Прясно мляко л 8008 6 Българско бяло саламурено сирене по БДС 15:2024 или еквивалент кг 6384 7 Продукт за готвене бр 140 8 Агнешко месо плешка кг 558 9 Агнешки комплект кг 88 10 Кайма смес кг 2688 11 Малотраен колбас кг 683 12 Карначета кг 268 13 Кебапче сурово - 0,080 кг - от свинско месо бр 10940 14 Кренвирши кг 933 15 Кюфте сурово - 0,080 кг - от свинско месо бр 2960 16 Наденица, тип македонска или еквивалент кг 721 17 Пастет свински бр 5752 18 Пиле грил кг 2410 19 Пилешки бутчета кг 5000 20 Пилешки дробчета кг 394 21 Пилешко филе кг 647 22 Пуешко месо кг 63 23 Свинско месо врат без кост кг 4070 24 Сурова наденица кг 886 25 Телешко месо кг 213 26 Трайно варено-пушен салам кг 1230 27 Варена шунка от месо от свински бут без кост кг 244 28 Филе Бяла Риба кг 107 29 Филе скумрия кг 1103 30 Яйца кокоши L кашон 180 бр. бр 61920 31 Яйца клас А -размер L бр 360 32 Олио л 5040 33 Брашно кг 1220 34 Галета кг 16 35 Грис пшеничен кг 86 36 Домашна юфка бр 1936 37 Жито бр 228 38 Кори бр 224 39 Кус кус бр 984 40 Макарони бр 1776 41 Макарони пълнозърнести бр 1220 42 Нишесте бр 1000 43 Нишесте кг 148 44 Ориз кг 2004 45 Спагети бр 952 46 Фиде бр 792 47 Юфка бр 456 48 Бисквити за диабетици пакет 980 49 Бисквити обикновени с краве масло бр 2640 50 Бисквити чаени бр 2016 51 Вафли бр 1632 52 Кифла бр 860 53 Козунак бр 762 54 Кроасани бр 7152 55 Милинка бр 11640 56 Пица бр 8468 57 Суха паста бр 7904 58 Тутманик бр 11514 59 Хляб Добруджа бр 39866 60 Хляб Пълнозърнест УС 07/2019 бр 11724 61 Боб кг 808 62 Булгур кг 44 63 Леща кг 836 64 Гъби консерва бр 648 65 Гювеч консерва бр 1440 66 Домати консерва бр 7680 67 Домати кг 5059 68 Замразен грах кг 1820 69 Замразен зелен фасул кг 1080 70 Замразен спанак кг 570 71 Замразена царевица-ронена кг 20 72 Зеле кг 2128 73 Зелев лист бр 1464 74 Картофи кг 9036 75 Копър вр 460 76 Корнишони бр 1320 77 Краставици кг 1541 78 Лук кромид зрял кг 3258 79 Лютеница 1 кг бр 132 80 Магданоз вр 3780 81 Маслини кг 350 82 Моркови кг 2170 83 Праз лук кг 261 84 Пресен лук вр 2050 85 Тиква кг 473 86 Тиквички кг 1306 87 Чесън сух на глави кг 39 88 Чушки кг 1618 89 Банани кг 3363 90 Дини кг 836 91 Компот кайсия бр 960 92 Компот сини сливи бр 480 93 Конфитюр бр 1032 94 Круши кг 433 95 Мандарини кг 448 96 Натурален плодов сок бр 2592 97 Нектар праскови л 288 98 Нектарини кг 1225 99 Портокали кг 325 100 Стафиди кг 2 101 Ябълки кг 2452 102 Рафинирана бяла захар кг 1740 103 Подсладител трапезен бр 42 104 Халва кг 174 105 Дафинов лист бр 140 106 Джоджен сух бр 700 107 Канела бр 40 108 Оцет Винен бр 384 109 Подправка универсална зеленчукова бр 800 110 Сода бикарбонат бр 12 111 Сол трапезна ситна кг 696 112 Целина суха бр 200 113 Черен пипер бр 1740 114 Червен пипер бр 1200 115 Чубрица ронена бр 1700 116 Боза бр 2622 117 Какао на прах за пиене бр 34 118 Чай билков бр 136 119 Чай плодов бр 188 120 Русенско варено бр 7540 121 Био телешко месо за готвене кг 1345 122 Био кисело краве мляко бр 13351 123 Био слънчогледово олио за готвене бр 554 124 Био универсално бяло брашно микс (без глутен) бр 907 125 Био червена леща бр 186 126 Био картофи кг 771 127 Био краставици кг 771 128 Био домати кг 771 129 Био банани кг 625 130 Био нерафинирана тръстикова захар бр 211
Internal identifier: 605598
Description of the options: За Обособена позиция № 4 е предвидена опция на обща стойност до 345 450 евро без ДДС, включена в прогнозната стойност на обществената поръчка, разпределена както следва: ✓ Опция на стойност до 310 905 евро без ДДС, която може да бъде активирана в следните случаи: - при изчерпване на стойността на договора преди изтичане на срока му, като Възложителят има право да възлага допълнителни доставки; - след изтичане на срока на договора, като Възложителят има право да го продължи при същите условия за срок до 12 месеца или до изчерпване на стойността на опцията, в зависимост от това кое от двете обстоятелства настъпи по-рано. ✓ Опция на стойност до 34 545 евро без ДДС, която може да бъде активирана при възникване на необходимост от доставка на хранителни продукти, които не са включени в техническата спецификация. При активиране на тази опция по време на изпълнението на договора съответните продукти се доставят по цени съгласно бюлетина на „САПИ“ ЕООД, валидни към датата на доставката. В случай че стойността на някоя от предвидените опции не бъде изцяло използвана, неизползваният остатък може да бъде прехвърлен и използван за активиране на другата опция, при условие че общата стойност на всички активирани опции не надвишава 345 450 евро без ДДС.
Lot: LOT-0005
Title: „Периодични доставки на хранителни продукти на едро за нуждите на Комплекс за социални услуги за деца и възрастни“
Description: Таблица на видовете храни и прогнозни количества за срока на договора – 24 /двадесет и четири/ месеца: № Продукт Мярка Количество 24 месеца 1 Кашкавал от краве мляко кг 147 2 Българско кисело мляко (ЗНП) бр 3420 3 Българско кисело мляко (ЗНП) бр 1056 4 Масло краве бр 990 5 Прясно мляко л 910 6 Българско бяло саламурено сирене (ЗНП) кг 448 7 Сладолед бр 1054 8 Сухо мляко кг 60 9 Пълномаслено мляко на прах бр 100 10 Агнешко месо плешка кг 15 11 Агнешки комплект кг 3 12 Кайма смес кг 222 13 Карначета кг 156 14 Кебапче сурово - 0,080 кг - от свинско месо бр 740 15 Кюфте сурово - 0,080 кг - от свинско месо бр 1260 16 Наденица, тип македонска или еквивалент кг 146 17 Малотраен колбас кг 17 18 Пастет свински бр 248 19 Пилешки бутчета кг 240 20 Пилешко филе кг 226 21 Свински бут без кост кг 385 22 Трайно варено-пушен салам кг 13 23 Варена шунка от месо от свински бут без кост кг 7 24 Филе скумрия кг 207 25 Яйца клас А -размер L бр 9684 26 Слънчогледово масло л 268 27 Брашно кг 180 28 Грис пшеничен кг 16 29 Жито бр 32 30 Киноа кг 2 31 Кори бр 44 32 Кус кус бр 100 33 Макарони бр 122 34 Макарони пълнозърнести бр 6 35 Нишесте бр 960 36 Ориз кг 232 37 Спагети бр 168 38 Юфка бр 122 39 Бисквити обикновени с краве масло бр 784 40 Бишкоти бр 2 41 Вафли бр 2292 42 Кифла бр 1364 43 Козунак бр 84 44 Кроасани бр 1274 45 Милинка бр 794 46 Пица бр 728 47 Суха паста бр 1434 48 Тутманик бр 1054 49 Хляб Добруджа бр 2658 50 Хляб Пълнозърнест УС 07/2019 бр 512 51 Боб кг 86 52 Леща кг 62 53 Гювеч консерва бр 62 54 Домати консерва бр 978 55 Домати кг 54 56 Замразен грах кг 175 57 Замразен зелен фасул кг 80 58 Замразен спанак кг 160 59 Зеле кг 293 60 Зелев лист бр 60 61 Картофи кг 649 62 Корнишони бр 140 63 Краставици кг 216 64 Лук кромид зрял кг 360 65 Лютеница бр 364 66 Марули кг 2 67 Моркови кг 261 68 Пресен лук вр 6 69 Репички вр 2 70 Тиква кг 97 71 Тиквички кг 208 72 Туршия бр 2 73 Чушки кг 167 74 Банани кг 1502 75 Грозде кг 176 76 Дини кг 399 77 Замразени боровинки кг 10 78 Кайсии кг 24 79 Киви кг 231 80 Компот белена праскова бр 578 81 Конфитюр бр 142 82 Круши кг 255 83 Мандарини кг 187 84 Натурален плодов сок бр 192 85 Натурален сок 100 % Портокал л 158 86 Натурален сок 100 % Ябълка л 86 87 Нектарини кг 327 88 Портокали кг 317 89 Пъпеши кг 259 90 Ябълки кг 945 91 Рафинирана бяла захар кг 122 92 Мед кофа 1 кг кг 52 93 Пудра захар кг 4 94 Халва кг 30 95 Шоколадов корнфлейкс бр 32 96 Бакпулвер бр 110 97 Ванилия бр 180 98 Дафинов лист бр 50 99 Джоджен сух бр 130 100 Канела бр 40 101 Оцет Винен бр 34 102 Сода бикарбонат бр 6 103 Сол трапезна ситна кг 24 104 Червен пипер бр 122 105 Чубрица ронена бр 90 106 Боза бр 610 107 Какао на прах за пиене бр 2 108 Чай билков бр 94 109 Чай плодов бр 2 110 Био телешко месо за готвене кг 101 111 Био кисело краве мляко бр 1015 112 Био слънчогледово олио за готвене бр 29 113 Био универсално бяло брашно микс (без глутен) бр 100 114 Био червена леща бр 16 115 Био картофи кг 71 116 Био краставици кг 71 117 Био домати кг 71 118 Био банани кг 300 119 Био нерафинирана тръстикова захар бр 26
Internal identifier: 605599
Description of the options: За Обособена позиция № 5 е предвидена опция на обща стойност до 34 600 евро без ДДС, включена в прогнозната стойност на обществената поръчка, разпределена както следва: ✓ Опция на стойност до 31 140 евро без ДДС, която може да бъде активирана в следните случаи: - при изчерпване на стойността на договора преди изтичане на срока му, като Възложителят има право да възлага допълнителни доставки; - след изтичане на срока на договора, като Възложителят има право да го продължи при същите условия за срок до 12 месеца или до изчерпване на стойността на опцията, в зависимост от това кое от двете обстоятелства настъпи по-рано. ✓ Опция на стойност до 3460 евро без ДДС, която може да бъде активирана при възникване на необходимост от доставка на хранителни продукти, които не са включени в техническата спецификация. При активиране на тази опция по време на изпълнението на договора съответните продукти се доставят по цени съгласно бюлетина на „САПИ“ ЕООД, валидни към датата на доставката. В случай че стойността на някоя от предвидените опции не бъде изцяло използвана, неизползваният остатък може да бъде прехвърлен и използван за активиране на другата опция, при условие че общата стойност на всички активирани опции не надвишава 34 600 евро без ДДС.
Lot: LOT-0006
Title: „Периодични доставки на хранителни продукти на едро за нуждите на Център за настаняване от семеен тип за деца с увреждания, Центрове за настаняване от семеен тип за младежи с увреждания и Защитено жилище за лица с умствена изостаналост“
Description: Таблица на видовете храни и прогнозни количества за срока на договора –24 /двадесет и четири/ месеца: № Продукт Мярка Количество 24 месеца 1 Кашкавал от краве мляко кг 297 2 Българско кисело мляко (ЗНП) бр 6460 3 Българско кисело мляко (ЗНП) бр 6500 4 Масло краве бр 2080 5 Прясно мляко л 2370 6 Българско бяло саламурено сирене (ЗНП) кг 1888 7 Сладолед бр 2516 8 Сухо мляко кг 196 9 Агнешко месо плешка кг 96 10 Агнешки комплект кг 9 11 Кайма смес кг 722 12 Карначета кг 600 13 Кебапче сурово - 0,080 кг - от свинско месо бр 3560 14 Кюфте сурово - 0,080 кг - от свинско месо бр 3780 15 Наденица, тип македонска или еквивалент кг 605 16 Малотраен колбас кг 49 17 Пастет свински бр 354 18 Пилешки бутчета кг 1420 19 Свински бут без кост кг 1415 20 Трайно варено-пушен салам кг 37 21 Варена шунка от месо от свински бут без кост кг 20 22 Филе скумрия кг 1038 23 Яйца клас А -размер L бр 30940 24 Маргарин кг 56 25 Слънчогледово масло л 736 26 Брашно кг 402 27 Грис пшеничен кг 18 28 Жито бр 30 29 Киноа кг 6 30 Кори бр 20 31 Кус кус бр 380 32 Макарони бр 448 33 Нишесте бр 1740 34 Ориз кг 792 35 Спагети бр 798 36 Юфка бр 378 37 Бисквити за диабетици пакет 90 38 Бисквити обикновени с краве масло бр 672 39 Бишкоти бр 8 40 Вафли бр 9440 41 Кифла бр 2470 42 Козунак бр 130 43 Кроасани бр 2572 44 Милинка бр 1398 45 Пица бр 1238 46 Суха паста бр 4168 47 Тутманик бр 1926 48 Хляб Добруджа бр 11354 49 Хляб Пълнозърнест УС 07/2019 бр 3978 50 Боб кг 330 51 Леща кг 258 52 Гювеч консерва бр 456 53 Домати небелени консерва бр 72 54 Домати консерва бр 3816 55 Домати кг 229 56 Замразен грах кг 620 57 Замразен зелен фасул кг 375 58 Замразен спанак кг 530 59 Зеле кг 1326 60 Зелев лист бр 212 61 Картофи кг 1958 62 Копър вр 280 63 Корнишони бр 480 64 Краставици кг 916 65 Лук кромид зрял кг 1442 66 Лютеница бр 884 67 Лютеница 1 кг бр 10 68 Магданоз вр 1920 69 Марули кг 11 70 Моркови кг 905 71 Пресен лук вр 60 72 Репички вр 20 73 Тиква кг 144 74 Тиквички кг 818 75 Туршия бр 16 76 Чесън сух на глави кг 32 77 Чушки кг 729 78 Банани кг 3089 79 Грозде кг 289 80 Дини кг 753 81 Замразени малини кг 30 82 Кайсии кг 48 83 Киви кг 351 84 Компот белена праскова бр 3544 85 Конфитюр бр 200 86 Круши кг 390 87 Мандарини кг 324 88 Натурален плодов сок бр 94 89 Натурален сок 100 % Портокал л 878 90 Натурален сок 100 % Ябълка л 316 91 Нектарини кг 779 92 Портокали кг 634 93 Пъпеши кг 515 94 Ябълки кг 2154 95 Рафинирана бяла захар кг 230 96 Мед кофа 1 кг кг 36 97 Халва кг 36 98 Шоколадов корнфлейкс бр 18 99 Бакпулвер бр 80 100 Босилек сух бр 40 101 Ванилия бр 160 102 Дафинов лист бр 20 103 Девисил сух бр 70 104 Джоджен сух бр 210 105 Оцет Винен бр 36 106 Подправка универсална зеленчукова бр 140 107 Сода бикарбонат бр 40 108 Сол трапезна ситна кг 162 109 Целина суха бр 70 110 Червен пипер бр 334 111 Чубрица ронена бр 230 112 Боза бр 1772 113 Чай билков бр 654 114 Био телешко месо за готвене кг 366 115 Био кисело краве мляко бр 2942 116 Био слънчогледово олио за готвене бр 81 117 Био универсално бяло брашно микс (без глутен) бр 295 118 Био червена леща бр 65 119 Био картофи кг 267 120 Био краставици кг 267 121 Био домати кг 267 122 Био банани кг 747 123 Био нерафинирана тръстикова захар бр 35
Internal identifier: 605601
Description of the options: За Обособена позиция № 6 е предвидена опция на обща стойност до 106 600 евро без ДДС, включена в прогнозната стойност на обществената поръчка, разпределена както следва: ✓ Опция на стойност до 95 940 евро без ДДС, която може да бъде активирана в следните случаи: - при изчерпване на стойността на договора преди изтичане на срока му, като Възложителят има право да възлага допълнителни доставки; - след изтичане на срока на договора, като Възложителят има право да го продължи при същите условия за срок до 12 месеца или до изчерпване на стойността на опцията, в зависимост от това кое от двете обстоятелства настъпи по-рано. ✓ Опция на стойност до 10 660 евро без ДДС, която може да бъде активирана при възникване на необходимост от доставка на хранителни продукти, които не са включени в техническата спецификация. При активиране на тази опция по време на изпълнението на договора съответните продукти се доставят по цени съгласно бюлетина на „САПИ“ ЕООД, валидни към датата на доставката. В случай че стойността на някоя от предвидените опции не бъде изцяло използвана, неизползваният остатък може да бъде прехвърлен и използван за активиране на другата опция, при условие че общата стойност на всички активирани опции не надвишава 106 600 евро без ДДС.