2. Procedure
Procedure
Title: Vandentiekio ir nuotekų tinklų Kužių mstl., Šiaulių r. sav., statybos darbai
Description: Tiekėjas, su kuriuo bus sudaryta pirkimo sutartis, vadovaudamasis pateikto Techninio projekto sprendiniais privalės parengti darbo projektą ir atlikti Techniniame projekte suprojektuotus statybos darbus, įrengti Projekto nuolatinį informacinį stendą, atlikti visus reikalingus prisijungimus prie inžinerinių tinklų, gauti visus reikalingus leidimus, parengti geodezines išpildomąsias nuotraukas, atlikti įrengtų inžinerinių tinklų kadastrinius matavimus, parengti kadastrinių matavimų bylas ir atlikti patikrą VĮ Registrų centre Nekilnojamojo turto registre, pagal Perkančiojo subjekto įgaliojimą užregistruoti statinius VĮ Registrų centre Nekilnojamojo turto registre, parengti ir perduoti Perkančiajam subjektui pabaigtų darbų vykdomąją dokumentaciją, atlikti visus reikalingus matavimus, išbandymus, valymo darbus ir visus kitus darbus, kurie yra reikalingi, kad būtų pasirašytas statybos užbaigimo dokumentas, ir statinys(-iai) būtų tinkamas(-i) eksploatuoti (toliau – Darbai). Darbų sudėtyje esančių vandentiekio tinklų (Ø32÷110 mm) bendras ilgis – apie 7342 m; buitinių nuotekų šalinimo tinklų (Ø90÷200 mm) bendras ilgis: – apie 10773 m; požeminių buitinių nuotekų siurblinių (našumas – 4,0÷15,0 l/s) skaičius – 7 vnt.; paviršinių nuotekų šalinimo ir drenažo tinklų (Ø110÷400 mm) bendras ilgis:, – apie 4143 m
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45232400 Sewer construction work
Additional classification (cpv): 71320000 Engineering design services, 71354300 Cadastral surveying services, 71351810 Topographical services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 0