657494-2026 - Competition
Netherlands – Data collection and collation services – Telemetrische grondwaterstandsmonitoring AGV 2027-2034
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Telemetrische grondwaterstandsmonitoring AGV 2027-2034
Description: Het doel van deze opdracht is het beheren, onderhouden en uitvoeren van metingen binnen het grondwatermeetnet van Waterschap Amstel, Gooi en Vecht. De opdracht omvat onder meer het onderhouden van peilbuizen en meetlocaties, het leveren, installeren en beheren van telemetrische meetapparatuur, het uitvoeren van grondwaterstandsmetingen, het verzamelen, valideren en verwerken van meetgegevens en het beschikbaar stellen van de meetresultaten ten behoeve van het waterbeheer. Het meetnet bestaat bij aanvang uit circa 427 peilbuizen. Gedurende de contractperiode kunnen meetpunten worden toegevoegd, gewijzigd of vervallen. De opdracht betreft een dienstenopdracht.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72314000 Data collection and collation services
Additional classification (cpv): 32441200 Telemetry and control equipment, 38291000 Telemetry apparatus, 72313000 Data capture services, 72316000 Data analysis services
5. Lot
Lot: LOT-0000