2. Procedure
Procedure
Title: ΨΗΦΙΑΚΟΣ ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΜΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΙΑΚΩΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ
Description: Αντικείμενο του έργου είναι η προμήθεια ενός σύγχρονου πληροφοριακού συστήματος το οποίο θα συνοδεύεται από το σύνολο των απαραίτητων υπηρεσιών εγκατάστασης, λειτουργίας και υποστήριξης. Η διάρκεια του έργου θα είναι δώδεκα (12) μήνες. Το νέο σύστημα θα υπακούει στις γενικές αρχές σχεδίασης και λειτουργικότητας, όπως αυτές υπαγορεύονται τόσο από το υφιστάμενο εθνικό θεσμικό πλαίσιο, τις κατευθυντήριες γραμμές περί ψηφιακού μετασχηματισμού του Υπουργείου Ψηφιακής Διακυβέρνησης και το διεθνές Ευρωπαϊκό Πλαίσιο Διαλειτουργικότητας. Η προμήθεια του πληροφοριακού συστήματος καλύπτει τις επιχειρησιακές λειτουργείες της Περιφέρειας που αφορούν στη Διαχείριση Ανθρώπινου Δυναμικού, στη Διαχείριση Οικονομικών Πόρων και στη Διαχείριση Επιχειρησιακού Σχεδίου και Έργων.
Internal identifier: Α/Α ΕΣΗΔΗΣ 536090
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72500000 Computer-related services
Additional classification (cpv): 48000000 Software package and information systems
5. Lot
Lot: LOT-0001