2. Procedure
Procedure
Title: ZAKUP LEKKIEGO SAMOCHODU ROZPOZNAWCZO-RATOWNICZEGO
Description: Przedmiotem zamówienia jest zakup lekkiego samochodu rozpoznawczo-ratowniczego dla Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wołominie zgodnie z wymaganiami załącznika nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia. Przedmiot zamówienia winien spełniać następujące wymagania: a) odpowiadać wszystkim cechom określonym w specyfikacji warunków zamówienia. b) być nowy i zgodny z obowiązującymi normami. c) posiadać komplet dokumentacji techniczno-eksploatacyjnej.
Previous notice: 502061-2025
Internal identifier: PT.2370.1.2025
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Przedmiotem zamówienia jest zakup lekkiego samochodu rozpoznawczo-ratowniczego dla Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wołominie zgodnie z wymaganiami załącznika nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia. Przedmiot zamówienia winien spełniać następujące wymagania: a) odpowiadać wszystkim cechom określonym w specyfikacji warunków zamówienia. b) być nowy i zgodny z obowiązującymi normami. c) posiadać komplet dokumentacji techniczno-eksploatacyjnej.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34144200 Vehicles for the emergency services
Additional classification (cpv): 35110000 Firefighting, rescue and safety equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional nature of the contract: Services
Quantity: 1 piece