657649-2026 - Competition
Greece – Photocopier paper – Προμήθεια Φωτοαντιγραφικού Χαρτιού για την κάλυψη των αναγκών των Υπηρεσιών του e-ΕΦΚΑ για τρία (3) έτη.
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Προμήθεια Φωτοαντιγραφικού Χαρτιού για την κάλυψη των αναγκών των Υπηρεσιών του e-ΕΦΚΑ για τρία (3) έτη.
Description: Προκήρυξη Εφαρμογής Δυναμικού Συστήματος Αγορών (ΔΣΑ) μέσω του ΕΣΗΔΗΣ για την προμήθεια Φωτοαντιγραφικού Χαρτιού για την κάλυψη των αναγκών των Υπηρεσιών του e-ΕΦΚΑ για τρία (3) έτη.
Internal identifier: ΦΓ 33/26
Type of procedure: Other multiple stage procedure
Main features of the procedure: Η παρούσα διαδικασία αφορά στην εφαρμογή του Δυναμικού Συστηματος Αγορών (ΔΣΑ) του άρθρου 33 του ν.4412/16. Η διαδικασία αποτελείται από δύο στάδια: ΣΤΑΔΙΟ Α: Υποβολή αιτήσεων συμμετοχής από τους ενδιαφερόμενους οικονομικούς φορείς για την εγγραφή στο ΔΣΑ καθ' όλη τη διάρκεια ισχύος του. ΣΤΑΔΙΟ Β: Υποβολή προσφορών για τη σύναψη επιμέρους συμβάσεων, κατόπιν πρόσκλησης αποκλειστικά προς τους εγγεγραμμένους οικονομικούς φορείς στο ΔΣΑ. Για τη σύναψη των επιμέρους συμβάσεων στο πλαίσιο του ΔΣΑ, η Αναθέτουσα Αρχή ακολουθεί τους κανόνες της κλειστής διαδικασίας κατά τα οριζόμενα στην Διακήρυξη.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30197643 Photocopier paper
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: ΤΜΗΜΑ 1 - Φωτοαντιγραφικό Χαρτί Α4 Αττική
Description: Προμήθεια φωτοαντιγραφικού χαρτιού Α4 για την κάλυψη των αναγκών των Υπηρεσιών του e-ΕΦΚΑ της Αττικής
Internal identifier: ΦΓ 33/26 (ΤΜΗΜΑ 1)
Quantity: 194 105 pieces
Lot: LOT-0002
Title: ΤΜΗΜΑ 2 - Φωτοαντιγραφικό Χαρτί Α4 ΑΝΑΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ-ΘΡΑΚΗ
Description: Προμήθεια φωτοαντιγραφικού χαρτιού Α4 για την κάλυψη των αναγκών των Υπηρεσιών του e-ΕΦΚΑ της Ανατολικής Μακεδονίας- Θράκης
Internal identifier: ΦΓ 33/26 (ΤΜΗΜΑ 2 )
Quantity: 21 255 pieces
Lot: LOT-0003
Title: ΤΜΗΜΑ 3 - Φωτοαντιγραφικό Χαρτί Α4 ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Description: Προμήθεια φωτοαντιγραφικού χαρτιού Α4 για την κάλυψη των αναγκών των Υπηρεσιών του e-ΕΦΚΑ της Κενρικής Μακεδονίας
Internal identifier: ΦΓ 33/26 (ΤΜΗΜΑ 3)
Quantity: 87 090 pieces
Lot: LOT-0004
Title: ΤΜΗΜΑ 4 - Φωτοαντιγραφικό Χαρτί Α4 ΔΥΤΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Description: Προμήθεια φωτοαντιγραφικού χαρτιού Α4 για την κάλυψη των αναγκών των Υπηρεσιών του e-ΕΦΚΑ Δυτικής Μακεδονίας
Internal identifier: ΦΓ 33/26 ( ΤΜΗΜΑ 4)
Quantity: 8 185 pieces
Lot: LOT-0005
Title: ΤΜΗΜΑ 5 - Φωτοαντιγραφικό Χαρτί Α4 ΗΠΕΙΡΟΣ ΚΑΙ ΚΕΡΚΥΡΑ
Description: Προμήθεια φωτοαντιγραφικού χαρτιού Α4 για την κάλυψη των αναγκών των Υπηρεσιών του e-ΕΦΚΑ Ηπείρου και Κέρκυρας
Internal identifier: ΦΓ 33/26 ( ΤΜΗΜΑ 5)
Quantity: 11 355 pieces
Lot: LOT-0006
Title: ΤΜΗΜΑ 6 - Φωτοαντιγραφικό Χαρτί Α4 ΘΕΣΣΑΛΙΑ
Description: Προμήθεια φωτοαντιγραφικού χαρτιού Α4 για την κάλυψη των αναγκών των Υπηρεσιών του e-ΕΦΚΑ Θεσσαλίας
Internal identifier: ΦΓ 33/26 (ΤΜΗΜΑ 6)
Quantity: 35 200 pieces
Lot: LOT-0007
Title: ΤΜΗΜΑ 7 - Φωτοαντιγραφικό Χαρτί Α4 ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ
Description: Προμήθεια φωτοαντιγραφικού χαρτιού Α4 για την κάλυψη των αναγκών των Υπηρεσιών του e-ΕΦΚΑ Στερεάς Ελλάδας
Internal identifier: ΦΓ 33/26 (ΤΜΗΜΑ 7)
Quantity: 19 170 pieces
Lot: LOT-0008
Title: ΤΜΗΜΑ 8 - Φωτοαντιγραφικό Χαρτί Α4 ΔΥΤΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑ, ΖΑΚΥΝΘΟΣ, ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑΔΑ
Description: Προμήθεια φωτοαντιγραφικού χαρτιού Α4 για την κάλυψη των αναγκών των Υπηρεσιών του e-ΕΦΚΑ Δυτικής Ελλάδος, Ζακύνθου, Κεφαλλονιάς και Λευκάδας
Internal identifier: ΦΓ 33/26 (ΤΜΗΜΑ 8)
Quantity: 23 910 pieces
Lot: LOT-0009
Title: ΤΜΗΜΑ 9 - Φωτοαντιγραφικό Χαρτί Α4 ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ
Description: Προμήθεια φωτοαντιγραφικού χαρτιού Α4 για την κάλυψη των αναγκών των Υπηρεσιών του e-ΕΦΚΑ Πελοποννήσου
Internal identifier: ΦΓ 33/26 (ΤΜΗΜΑ 9)
Quantity: 12 455 pieces
Lot: LOT-0010
Title: ΤΜΗΜΑ 10 - Φωτοαντιγραφικό Χαρτί Α4 ΒΟΡΕΙΟ ΑΙΓΑΙΟ
Description: Προμήθεια φωτοαντιγραφικού χαρτιού Α4 για την κάλυψη των αναγκών των Υπηρεσιών του e-ΕΦΚΑ Βορείου Αιγαίου
Internal identifier: ΦΓ 33/26 ( ΤΜΗΜΑ 10)
Quantity: 8 765 pieces
Lot: LOT-0011
Title: ΤΜΗΜΑ 11 - Φωτοαντιγραφικό Χαρτί Α4 ΝΟΤΙΟ ΑΙΓΑΙΟ
Description: Προμήθεια φωτοαντιγραφικού χαρτιού Α4 για την κάλυψη των αναγκών των Υπηρεσιών του e-ΕΦΚΑ Νοτίου Αιγαίου
Internal identifier: ΦΓ 33/26 (ΤΜΗΜΑ 11)
Quantity: 8 345 pieces
Lot: LOT-0012
Title: ΤΜΗΜΑ 12 - Φωτοαντιγραφικό Χαρτί Α4 ΚΡΗΤΗ
Description: Προμήθεια φωτοαντιγραφικού χαρτιού Α4 για την κάλυψη των αναγκών των Υπηρεσιών του e-ΕΦΚΑ Κρήτης
Internal identifier: ΦΓ 33/26 (ΤΜΗΜΑ 12)
Quantity: 24 245 pieces
Lot: LOT-0013
Title: ΤΜΗΜΑ 13 - Φωτοαντιγραφικό Χαρτί Α3 ΑΤΤΙΚΗ
Description: Προμήθεια φωτοαντιγραφικού χαρτιού Α3 για την κάλυψη των αναγκών των Υπηρεσιών του e-ΕΦΚΑ Αττικής
Internal identifier: ΦΓ 33/26 (ΤΜΗΜΑ 13)
Quantity: 12 940 pieces