657789-2026 - Competition
Czechia – Meal-cooking services – Zajištění školního stravování
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Zajištění školního stravování
Description: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění stravování žáků Gymnázia Roudnice nad Labem, příspěvková organizace. Stravování ve formě obědů bude zajištěno výrobou obědů ve výrobně dodavatele a dovozem těchto obědů do školní výdejny objednatele. Výdej obědů si zajistí objednatel sám vlastními zaměstnanci. Dodavatel bude po dobu trvání smlouvy a na základě objednatelem vystavených písemných objednávek dovážet obědy, a to za podmínek výslovně stanovených smlouvou a v rozsahu specifikovaném v dílčích objednávkách objednatele. Jídlo bude dováženo řádně, včas a ve vzorné kvalitě.
Internal identifier: VZ-24369/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 55322000 Meal-cooking services
Additional classification (cpv): 55321000 Meal-preparation services, 55521200 Meal delivery service, 55523100 School-meal services
5. Lot
Lot: LOT-0001