657814-2026 - Competition
Poland – Medical consumables – Dostawa sprzętu jednorazowego stosowanego w chirurgii, laparoskopii i endoskopii dla Kliniki Chirurgii Ogólnej i Pracowni Endoskopii oraz Zakładu Endoskopii Zabiegowej wraz z najmem urządzeń
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa sprzętu jednorazowego stosowanego w chirurgii, laparoskopii i endoskopii dla Kliniki Chirurgii Ogólnej i Pracowni Endoskopii oraz Zakładu Endoskopii Zabiegowej wraz z najmem urządzeń
Description: Zamówienie obejmuje dostawę sprzętu jednorazowego stosowanego w chirurgii, laparoskopii i endoskopii dla Kliniki Chirurgii Ogólnej i Pracowni Endoskopii oraz Zakładu Endoskopii Zabiegowej wraz z najmem urządzeń opisanego w 17 pakietach
Internal identifier: 4WSzKzP.SZP.2612.96.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
Additional classification (cpv): 33141000 Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: PAKIET NR 1 Akcesoria do ultradźwiękowego noża wraz z najmem generatora do cięcia i koagulacji, staplery i ładunki CPV 33140000-3, PA01-7 Wynajem
Description: PAKIET NR 1 Akcesoria do ultradźwiękowego noża wraz z najmem generatora do cięcia i koagulacji, staplery i ładunki CPV 33140000-3, PA01-7 Wynajem
Internal identifier: PAKIET NR 1 Akcesoria do ultradźwiękowego noża wraz z najmem generatora do cięcia i koagulacji, staplery i ładunki CPV 33140000-3, PA01-7 Wynajem
Options:
Description of the options: 1. Wykonawcy nie przysługują względem Zamawiającego jakiekolwiek roszczenia z tytułu niezrealizowania pełnej ilości przedmiotu zamówienia. Niezrealizowana część umowy nie będzie większa niż 70% ceny brutto pakietu. Zamówienie gwarantowane wynosi 30% ceny brutto pakietu. Jeżeli Zamawiający skorzysta z prawa opcji Wykonawca zobowiązuje się umożliwić Zamawiającemu zakup dodatkowych ilości towaru na takich samych zasadach jak dostawy objęte zamówieniem gwarantowanym. 2. Zamawiający zastrzega, że część zamówienia określona jako prawo opcji jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamawiający może nie skorzystać z opcji w przypadku braku rzeczywistych potrzeb przedmiotu umowy, bądź braku środków finansowych na ten cel. 3. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga aneksowania przedmiotowej umowy. Pisemna forma powiadomienia wykonawcy o skorzystaniu z prawa opcji przez zamawiającego, jest wiążąca dla wykonawcy w zakresie realizacji wszystkich warunków określonych w niniejszej umowie dla zakupu realizowanego w ramach opcji. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji postanowienia niniejszej umowy obowiązują odpowiednio.
Lot: LOT-0002
Title: PAKIET NR 2 Czujnik do pomiaru ciśnienia wewnątrzczaszkowego; CPV 33141000-3
Description: PAKIET NR 2 Czujnik do pomiaru ciśnienia wewnątrzczaszkowego; CPV 33141000-3
Internal identifier: PAKIET NR 2 Czujnik do pomiaru ciśnienia wewnątrzczaszkowego; CPV 33141000-3
Main classification (cpv): 33141000 Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables
Lot: LOT-0003
Title: PAKIET NR 3 Akcesoria jednorazowe do neuromonitoringu do aparatu c2 nerve monitor będącego własnością Szpitala dla Bloku Otolaryngologii i Chirurgii Szczękowo Twarzowej; CPV 33141000-0
Description: PAKIET NR 3 Akcesoria jednorazowe do neuromonitoringu do aparatu c2 nerve monitor będącego własnością Szpitala dla Bloku Otolaryngologii i Chirurgii Szczękowo Twarzowej; CPV 33141000-0
Internal identifier: PAKIET NR 3 Akcesoria jednorazowe do neuromonitoringu do aparatu c2 nerve monitor będącego własnością Szpitala dla Bloku Otolaryngologii i Chirurgii Szczękowo Twarzowej; CPV 33141000-0
Lot: LOT-0004
Title: PAKIET NR 4 prowadniki, cewniki, sfinkterotomy, balony; CPV 33141000-0
Description: PAKIET NR 4 prowadniki, cewniki, sfinkterotomy, balony; CPV 33141000-0
Internal identifier: PAKIET NR 4 prowadniki, cewniki, sfinkterotomy, balony; CPV 33141000-0
Lot: LOT-0005
Title: PAKIET NR 5 koszyki, poszerzadła, stenty; CPV 33141000-0
Description: PAKIET NR 5 koszyki, poszerzadła, stenty; CPV 33141000-0
Internal identifier: PAKIET NR 5 koszyki, poszerzadła, stenty; CPV 33141000-0
Lot: LOT-0006
Title: PAKIET NR 6 Sprzęt endoskopowy oraz do ERCP; CPV 33141000-0
Description: PAKIET NR 6 Sprzęt endoskopowy oraz do ERCP; CPV 33141000-0
Internal identifier: PAKIET NR 6 Sprzęt endoskopowy oraz do ERCP; CPV 33141000-0
Lot: LOT-0007
Title: PAKIET NR 7 Różne materiały medyczne do urządzeń laryngologicznych będących własnością Szpitala; CPV 33140000-3
Description: PAKIET NR 7 Różne materiały medyczne do urządzeń laryngologicznych będących własnością Szpitala; CPV 33140000-3
Internal identifier: PAKIET NR 7 Różne materiały medyczne do urządzeń laryngologicznych będących własnością Szpitala; CPV 33140000-3
Lot: LOT-0008
Title: PAKIET NR 8 Staplery, ładunki, klipsownice, kaniule, trokary narzędzia jednorazowe; CPV 33141000-0, PA01-7 Wynajem
Description: PAKIET NR 8 Staplery, ładunki, klipsownice, kaniule, trokary narzędzia jednorazowe; CPV 33141000-0, PA01-7 Wynajem
Internal identifier: PAKIET NR 8 Staplery, ładunki, klipsownice, kaniule, trokary narzędzia jednorazowe; CPV 33141000-0, PA01-7 Wynajem
Lot: LOT-0009
Title: PAKIET NR 9 siatki i narzędzia do mocowania siatek; CPV 33141000-0
Description: PAKIET NR 9 siatki i narzędzia do mocowania siatek; CPV 33141000-0
Internal identifier: PAKIET NR 9 siatki i narzędzia do mocowania siatek; CPV 33141000-0
Lot: LOT-0010
Title: PAKIET NR 10 Sprzęt jednorazowy do żywienia dojelitowego; CPV 33141000-0
Description: PAKIET NR 10 Sprzęt jednorazowy do żywienia dojelitowego; CPV 33141000-0
Internal identifier: PAKIET NR 10 Sprzęt jednorazowy do żywienia dojelitowego; CPV 33141000-0
Lot: LOT-0011
Title: PAKIET NR 11 Pętle, klipsownice, szczypce, kleszcze, materiały jednorazowe; CPV 33141000-0
Description: PAKIET NR 11 Pętle, klipsownice, szczypce, kleszcze, materiały jednorazowe; CPV 33141000-0
Internal identifier: PAKIET NR 11 Pętle, klipsownice, szczypce, kleszcze, materiały jednorazowe; CPV 33141000-0
Lot: LOT-0012
Title: PAKIET NR 12 Kleszczyki bipolarne; CPV 33141000-0
Description: PAKIET NR 12 Kleszczyki bipolarne; CPV 33141000-0
Internal identifier: PAKIET NR 12 Kleszczyki bipolarne; CPV 33141000-0
Lot: LOT-0013
Title: PAKIET NR 13 Zestaw do procedur typu TaTME lub TAMIS; CPV 33141000-0
Description: PAKIET NR 13 Zestaw do procedur typu TaTME lub TAMIS; CPV 33141000-0
Internal identifier: PAKIET NR 13 Zestaw do procedur typu TaTME lub TAMIS; CPV 33141000-0
Lot: LOT-0014
Title: PAKIET NR 14 Akcesoria zużywalne do systemu laryngologicznego DIEGO ELITE będącego na wyposażeniu Szpitala CPV 33141000-0
Description: PAKIET NR 14 Akcesoria zużywalne do systemu laryngologicznego DIEGO ELITE będącego na wyposażeniu Szpitala CPV 33141000-0
Internal identifier: PAKIET NR 14 Akcesoria zużywalne do systemu laryngologicznego DIEGO ELITE będącego na wyposażeniu Szpitala CPV 33141000-0
Lot: LOT-0015
Title: PAKIET NR 15 Jednorazowy sprzęt do litotrypsji CPV 33141000-0
Description: PAKIET NR 15 Jednorazowy sprzęt do litotrypsji CPV 33141000-0
Internal identifier: PAKIET NR 15 Jednorazowy sprzęt do litotrypsji CPV 33141000-0
Lot: LOT-0016
Title: PAKIET NR 16 Osłonki na głowicę laparoskopową CPV 33141000-0
Description: PAKIET NR 16 Osłonki na głowicę laparoskopową CPV 33141000-0
Internal identifier: PAKIET NR 16 Osłonki na głowicę laparoskopową CPV 33141000-0
Lot: LOT-0017
Title: PAKIET NR 17 Akcesoria zużywalne do morcelatora marki HAWK będącego na wyposażeniu Szpitala CPV 33141000-0
Description: PAKIET NR 17 Akcesoria zużywalne do morcelatora marki HAWK będącego na wyposażeniu Szpitala CPV 33141000-0
Internal identifier: PAKIET NR 17 Akcesoria zużywalne do morcelatora marki HAWK będącego na wyposażeniu Szpitala CPV 33141000-0