657820-2026 - Competition
Poland – Sludge removal services – Przetarg nieograniczony na usługę odbioru z przetwarzaniem odwodnionych komunalnych osadów ściekowych o kodzie 19 08 05 w ilości 12 000 Mg dla części I-IV RZ/PO/155/2026
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Przetarg nieograniczony na usługę odbioru z przetwarzaniem odwodnionych komunalnych osadów ściekowych o kodzie 19 08 05 w ilości 12 000 Mg dla części I-IV RZ/PO/155/2026
Description: Przetarg nieograniczony na usługę odbioru z przetwarzaniem odwodnionych komunalnych osadów ściekowych o kodzie 19 08 05 w ilości 12 000 Mg: CZĘŚĆ I: Usługę odbioru z przetwarzaniem odwodnionych komunalnych osadów ściekowych o kodzie 19 08 05 w ilości 3 000 Mg CZĘŚĆ II: Usługę odbioru z przetwarzaniem odwodnionych komunalnych osadów ściekowych o kodzie 19 08 05 w ilości 3 000 Mg CZĘŚĆ III: Usługę odbioru z przetwarzaniem odwodnionych komunalnych osadów ściekowych o kodzie 19 08 05 w ilości 3 000 Mg CZĘŚĆ IV: Usługę odbioru z przetwarzaniem odwodnionych komunalnych osadów ściekowych o kodzie 19 08 05 w ilości 3 000 Mg
Internal identifier: RZ/PO/155/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90513600 Sludge removal services
Additional classification (cpv): 90513700 Sludge transport services, 90513800 Sludge treatment services, 90513900 Sludge disposal services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: CZĘŚĆ I: Usługa odbioru z przetwarzaniem odwodnionych komunalnych osadów ściekowych o kodzie 19 08 05 w ilości 3 000 Mg
Description: Usługa odbioru z przetwarzaniem odwodnionych komunalnych osadów ściekowych o kodzie 19 08 05 w ilości 3 000 Mg
Internal identifier: CZĘŚĆ I
Lot: LOT-0002
Title: CZĘŚĆ II: Usługa odbioru z przetwarzaniem odwodnionych komunalnych osadów ściekowych o kodzie 19 08 05 w ilości 3 000 Mg
Internal identifier: CZĘŚĆ II
Lot: LOT-0003
Title: CZĘŚĆ III: Usługa odbioru z przetwarzaniem odwodnionych komunalnych osadów ściekowych o kodzie 19 08 05 w ilości 3 000 Mg
Internal identifier: CZĘŚĆ III
Lot: LOT-0004
Title: CZĘŚĆ IV: Usługa odbioru z przetwarzaniem odwodnionych komunalnych osadów ściekowych o kodzie 19 08 05 w ilości 3 000 Mg
Internal identifier: CZĘŚĆ IV