2. Procedure
Procedure
Title: Herinrichting Strausslaan - Mahlerstraat
Description: De scope van de opdracht omvat voornamelijk het uitvoeren van de volgende werkzaamheden: - Reconstructie- en herinrichtingswerkzaamheden - Verwijderen en vervangen van rioolaansluitingen - Vervangen kolken - Asfalt in rijbanen verwijderen en vervangen door nieuwe asfaltverharding - Onderhoud aan trottoirs - Vervangen parkeerhavens en parkeerterreinen - Vervangen van bomen in de Strausslaan en Mahlerstraat - Aanbrengen waterberging - Leveren en plaatsen van enkele speeltuintjes - Coördinatieverplichting t.a.v. raamcontractant Van den Heuvel v.w.b. straatverlichting. Niet in de scope aan werkzaamheden: - vervanging openbare verlichting (deze werkzaamheden worden separaat door de gemeente in opdracht gegeven bij Van de Heuvel. - onderhoud aan opgeleverde werkzaamheden Conform opgave in het bestek.
Internal identifier: 2025/098/RUV/JH
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45230000 Construction work for pipelines, communication and power lines, for highways, roads, airfields and railways; flatwork
Additional classification (cpv): 45233220 Surface work for roads
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Deze aanbesteding bestaat uit 1 perceel. De scope van de opdracht omvat voornamelijk het uitvoeren van de volgende werkzaamheden: - Reconstructie- en herinrichtingswerkzaamheden - Verwijderen en vervangen van rioolaansluitingen - Vervangen kolken - Asfalt in rijbanen verwijderen en vervangen door nieuwe asfaltverharding - Onderhoud aan trottoirs - Vervangen parkeerhavens en parkeerterreinen - Vervangen van bomen in de Strausslaan en Mahlerstraat - Aanbrengen waterberging - Leveren en plaatsen van enkele speeltuintjes - Coördinatieverplichting t.a.v. raamcontractant Van den Heuvel v.w.b. straatverlichting. Niet in de scope aan werkzaamheden: - vervanging openbare verlichting (deze werkzaamheden worden separaat door de gemeente in opdracht gegeven bij Van de Heuvel. - onderhoud aan opgeleverde werkzaamheden Conform opgave in het bestek.
Internal identifier: 1