2. Procedure
Procedure
Title: Aktualizacja geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej w zakresie map zasadniczych na terenie działania Operatora Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. Oddział Tarnów - w standardzie V-Mapa
Description: Przedmiotem zamówienia jest aktualizacja geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej w zakresie map zasadniczych na terenie działania Operatora Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. Oddział Tarnów - w standardzie V-Mapa
Internal identifier: ZP/2026/08/0065/TAR
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71354000 Map-making services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest aktualizacja geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej w zakresie map zasadniczych na terenie działania Operatora Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. Oddział Tarnów - w standardzie V-Mapa. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - wzór umowy.
Options:
Description of the options: nie dotyczy